VI TURNIEJ GOKARTOWY OKP 08.12.2006 - Strona 3

  szukane wyrażenia:   turniej
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
PROSZE I MNIE WPISAC NA LISTE.
  
 
Zdjęcia z ostatniego trenningu. Tak na zachętę dla osób, które się jeszcze zastanawiają.










*****************************************************
Zostały już zamówione koszulki oraz pare innych drobiazgów dla zwycięzców.
Puchar już się wytapia w Hucie Sędzimir. Będzie na Wtorek.
Browary Warszawskie też będę sponsorować Nasza imprezę.
Krótko mówiąc....warto być.

Do zobaczenia.

W Czwartek zamykam listę startujących i zaczynamy ustalać numery startowe.



[ wiadomość edytowana przez: GSI dnia 2006-11-30 19:31:29 ]

[ wiadomość edytowana przez: GSI dnia 2006-11-30 20:41:16 ]
  
 
ejjjjj ja tez chce byc na tej liscie w morde misia wpiszcie i mnie prosze Maciej nie zapomnij o mnie!!
  
 
ja tez sie pisze
  
 
czy ja tez sie musze przypominac
  
 
Maryjan powiedz ty mnie, jaki ja mial czas na ostatnim spocie bo ja nie pamietac?? Z gory dziekowac!!
  
 
No a mi znow przejdzie kolo nosa spotkanie z Wami a co gorsza Turniej
Prawdopodobnie 8 znow jade do Łodzi klient uruchamia knajpe i musze byc na posterunku jako wsparcie merytoryczno-techniczne



qwa
  
 
Ave podpadasz mi wez cos ztym zrob zwolnij sie ztej roboty bo jak ne to ja wpadne tam do ciebie do tego twojego pierd....a i sam to zrobie napiszre ci usprawiedzliwienie pasii Bylem dzis na goksach i nooo bylo calkiem niezle nawet niezly czas ale tez nie pamietam jaki wiem ze ponizej 17


[ wiadomość edytowana przez: sebanek dnia 2006-12-05 00:42:21 ]
  
 
AveCezar kombinuj.....ja dzis zrobiłem czas 17.050
  
 
Cytat:
2006-12-05 09:55:34, GSI pisze:
AveCezar kombinuj.....ja dzis zrobiłem czas 17.050



cwicz cwicz,

  
 
oooo wzieli sie za cwiczenia kiedy turniej juz za 3 dni a potem beda marudzili ze zakwasy i takie tam

Sebanek a Twoj czas ostatnio to 16.980
  
 
Wiecie co ja wam powiem ze ten kto mial ten czas ponizej 16 to ja nie wiem jak on to musi robic, ja zeby wykrecac takie czasy jak teraz to naprawde musze sie juz dobrze uwijac i konkretnie lamac sie po tych lukach i wydaje mi sie ze reszta to juz jest kwestia przygotowania goksa, a tak na marginesie to powinny miec 2 biegi zeby mozna bylo zrobic reduke po wyjsciu z luku i wyprzedzic przeciwnika bo co z tego ze ja sie idealnie lamie w zakret jak i tak po wyjsciu z luku dojezdzam do polowy goksa przeciwnika i moj goks dalej juz nie idzie, a tak reduka do 1 i pelnym ogniem go robie jak chce ale w sumie jak by wpadlo ktk to juz wogole by sie pozabijali bo oni nie moga ogarnac hamulca i gazu a co dopiero jeszcze sprzegla i manetki , ale w sumie jak by wsadzic skrzynie klowa to kto wie... buahahahahaha (klowke do goksa ) weeeeeee maryjan jak by co bedziesz ogladal moja rurkie od goksa jak bedziemy jechac, normalnie przyjde goly zeby szybciej latal a malo tego juz nie jjem od poniedzialku zebym byl lzejszy i co za tym idzie zeby goks sie szybciej zbieral!! weeeeeeeeee POZDRAWIAM
  
 
Co jak co, ale kto im ciezszy tym ma gorzej Ja ostatnio mialem 17.090. Moze sie poprawie na turnieju
  
 
Ejjjj powiem tak to jest bzdura totalna jak ktos tak mysli bo ja i moj kumpel z ktorym bylem wazy ode mnie jakies 30 kg wiecej i ani ciuty do przodu nie podjezdzalem jak siedzialewm mu na dupsku natomiast jak sie zamienilismy i on jechal za mna to bylo to samo takze to nie jest to ze ktos jest ciezszy jedyne coo to moze byc to ze jest goks slabszy
  
 
Ejjjj a ja mam pytanie za 100 pkt bo ja mam w piatek zajecia i czy moge sie spoznic na ten turniej czy tak nie za bardzo maryjan powiedz no mnie bo jak nie mozna sie spoznic to bede mial problem!!
  
 
jak sie spoznisz to pijesz karniaka przed startem goksem
  
 
Panowie my jesteśmy na 100% i nawet znaleźliśmy miejsca do przekimania

Będziemy w samym centrum Wawy w hostelu helvetia przy Sewerynów



A co do zawodów to mam obawy w życiu nie jezdziliśmy na waszym torze ale i tak damy z siebie wszystko

Pozdro i do zobaczenia w piątek
  
 
NOTO SZYKUJE SIE DOBRA ZABAWA - PRZYJEZDZA Z WAMI NAZAR ( TO NIE DAWAJCIE MU KLUCZY OD HOTELU)
  
 
Cytat:
2006-12-06 08:22:52, pmpiotr pisze:
NOTO SZYKUJE SIE DOBRA ZABAWA - PRZYJEZDZA Z WAMI NAZAR ( TO NIE DAWAJCIE MU KLUCZY OD HOTELU)




Niestery Nazara (chyba) nie będzie, a szkoda bo mógły przytrzymywać bolidy naszych przeciwników
Z łodzi przyjade tylko ja.
Z poznania jedzie Soczewa z Miszą i zabierają mnie na trasie koło Strykowa.
  
 
SZKODA, ALE TAK ZABAWA BEDZIE NIEZLA , TRZEBA BEDZIE BEZ WOZOW ZAJECHAC