VI TURNIEJ GOKARTOWY OKP 08.12.2006 - Strona 4

  szukane wyrażenia:   turniej
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No no ... a tak na powaznie w niepowaznym aspekcie watku ... przyjezdzac bez samochodu ?? Bo dla mnie taka bezmotoryzacyjna wycieczka to cala eskapada, wiec chcialem uscislic
  
 
ja mysle ze w piatek to sobie odpuscimy piwko bo to i pozno bedzie jak skonczymy no i miejsce gdzies znalezc o tej porze tez cieko za to w sobote na Rajdze Barborki mozemy cos chlapnac, ale to tylko moje zdanie a co inni na to?
  
 
Ja przyjeżdzam bez samochodu.
  
 
A w Sobotę z wiśniówka w kieszeń i ruszamy około godziny 15:00 na Bemowo i potem na Karową.



  
 
Cytat:
2006-12-06 20:31:08, GSI pisze:
A w Sobotę z wiśniówka w kieszeń i ruszamy około godziny 15:00 na Bemowo i potem na Karową.


Maćku ale na Karowej nie będzie rajdu.
  
 
wisniowka w sobote obowiazkowa coby zimno nie bylo w kosci a Karowa oczywiscie ze jest co to bylaby za Barborka bez Karowej

http://www.barborka.pl/2006/index.php


a nie za pozno o 15, rownolegly zaczyna sie na Bemowie o 13, oklo 16 to trzeba bedzie juz ruszac na Karowa

[ wiadomość edytowana przez: maryjan dnia 2006-12-06 22:26:40 ]
  
 
Panowie, jakie plany bo kombinuje i kombinuje aby się wyrobić na piątek a tu same kłody pod nogi mi wskakują .
Pojazd mam, ale z wolnym mam problem i staram się załatwić aby ktoś przybył na mają popołudniowa zmianę a ja na ranną i wtedy bym jakoś sie wyrobił na 20.

Jeśli jednak by sie nie udało to jakie dokładnie plany na sobotę ?
  
 
a tak wogole to ile wjazd na ta barborke?? esli wogole cos sie placi??
  
 

a ja w piatek kolo 12 wyruszam do Łodzi buuuuuu niechce tam jechac!!! ja chce do BC !!!!

shit przeklete wyjazdy sluzbowe ((
bede tam gnil do niedzieli

GSi zrob pare fajnych ujec i filmikow to przynajmniej potem popatrze jak bylo
  
 
VI TURNIEJ OPEL KLUB POLSKA

Miejsce: CH BlueCity Warszawa
Dzień: 08.12.2006
Początek: 19:00
Koniec: ~22:00

Turniej Gokartowy organizowany jest już po raz szósty. W tym roku będziemy gościć kolegów z klubu Renault19 (http://www.renault19.pl ).
Na miejscu będzie można posilić się oraz uzupełnić płyny.

REGULAMIN VI TURNEJU GOKARTOWEGO

Każdy klub ma możliwość wystawienia dowolnej liczby uczestników.

- na torze jednocześnie mogą być max. dwa gokarty.
- czas trwania przejazdu 5 minut.
- każdy zawodnik w turnieju przejedzie minimum dwa razy za każdym razem innym gokartem.
- czasy będą nie bieżąco wypisywane na tablicy informacyjnej.

Do przejazdu finałowego klasyfikują się 4 osoby z najlepszymi czasami z przejazdów eliminacyjnych,

Początek przejazdów finałowych przewidziany jest na godzinę. 21:30.

Ostateczna klasyfikacja jest ustalana wg. najlepszych czasów osiągniętych w przejazdach finałowych. ( czasy przejazdów eliminacyjnych dotyczą klasyfikacji uczestników miejsc od trzeciego w dół )
Każdy zawodnik ma prawo w finale do max. dwóch przejazdów.

Nagrody:

1 MIEJSCE
Puchar pamiątkowy, kubek OKP, koszulka, smycz, naklejka OKP oraz skromna nagroda ufundowana przez nieistniejące już Browary Warszawskie.

2 MIEJSCE
Kubek, koszulka, smycz, naklejka OKP

3 MIEJSCE
Koszulka, smycz, naklejka OKP

Przewidziana jest też nagroda dla osoby, która zajmie IV miejsce.
Jej czas przejazdu finałowego jest porównywany z czasami innych zawodników z sesji eliminacyjnej.
Osoba z najlepszym czasem otrzyma nagrodę.
Koszulkę oraz naklejkę klubową.

Kontakt:
Maciej Różalski
www.opelklub.pl
0608375222
  
 
Nio to 19 czy 20? Czy chodzi o to, ze rozpoczecie imprezy od 19 a rozpoczecie jazd od 20?
  
 
O 19:00 przychodzimy i organizujemy się.
Będziecie musieli podpisać regulamin wysłuchac instrukcji oraz wytrzymać mojego wykładu jaki to wspaniały jest Nasz klub.

Wyścigi zaczynamy najpóżnej o 20:00. Czasu jest mało więc wszystko będzie dziać się w expresowym tempie.
  
 
Panowie, panowie...oczywiście,że na turnieju spotykamy się bez samochodów (dotyczy wawy i okolic). Maciek cieszę się ,że zabierasz ze sobą wiśnióweczkę. Oczywiście również nie zawitam z pustymi rękoma (rękami). Fajnie,że znów będzie okazja poszaleć. Panowie ćwiczcie przedramiona bo na 2gi dzionek po turnieju, będą zakwasy Więc piwko po zawodach obowiązkowe
  
 
ja wpadne tylko na chwilke, bo niestety nie moge byc ze wzgledow osobistych...
  
 
no ja bede samochodem coby ewentualnie poprowadzic przyjezdnych ale potem autko zawsze mozna odstawic
  
 
Cytat:
2006-12-07 20:20:10, maryjan pisze:
no ja bede samochodem coby ewentualnie poprowadzic przyjezdnych ale potem autko zawsze mozna odstawic


Ale mimo wszystko najważniejsze jest to że sie zobaczymy z Wami.
A już nie mówie że mamy dużoooooo do nadrobienia
  
 
Ekipa sie zbiera i To mnie zawsze bardzo cieszy.
Pokarzemy chłopakom przyjezdnym "...Tak sie bawi, Tak sie bawi, Tak sie bawi SToooolica!"

Kto przyjedzie samochodem ten kabluje....
  
 
niestety ja przyjade samochodem, zeslali mnie na zeslanie do Rodomia, wiec prosto z tamtad bede jechal.
  
 
taaaaaaa - jedziemy autem - wyjazd o 13, po drodze zabieramy Ziela i może kogoś jeszcze , do zobaczenia na miejscu. POZDRO
  
 
Ja bez fury nie dam rady, bo najblizszy srodek komunikacji z mojej wsi mam jakies 5 km pieszo ... Ale w razie co zostawie samochod u Maryjana i cos sie wymysli