Jak macie poustawine popychacze paliwa 126p i 125p

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
jak macie poustawine popychacze paliwa tzn. maxymalny jego wychył...uwzgledniajacy podkladki...????
tak jak w serii 2,4mm???
a W DF`ie jak to jest???Ile max. wychyl popychacza???
THX

2FAST4U

[ wiadomość edytowana przez: Madcar dnia 2003-05-25 16:47:16 ]
  
 
No co jest kurcze nikt nie wie jak ma poustawiane takie cos w autku???
  
 
zmien pope na elektryczna a popychacz wyciagnij
  
 
OK...za ile i od czego taką pompe mozna do malca mozna dopasowac...chyba musi to byc zewnetrzna pompa???
  
 
tak byle jaka zewnetrzna mozna kupic juz od 70 zl a jest bardziej wydajna niz seryjna bedzie tryskac jak fontanna a mechaniczna nie bedzie opciazac silnika
  
 
ale te 70 zeta to jest cena za nową?? czy takie pompki (chodzi o taką przepływową??) występują seryjnie w jakichś wozach i należy tego szukać w zwykłych sklepach moto??
  
 
trzeba kupic uzywana nowka kosztuje o wiele wiecej najmniej 250zl
ale te pompy maja zywotnosc wieksza niz mechaniczne
  
 
tylko, że elektryczna pompka pracuje odrazu po włączeniu zapłonu a po co ma pracować jak auto stoi w miejscu i silnik nie chodzi a jedynie zapłon jest załaczony...
  
 
thx forti, a czy można tego szukać w jakichś autach na szrotach, czy to jest gadżet typowo sportowy?? Lunatic: a po co trzymać samochód na włączonym zapłonie bez zapalania??
  
 
najczesciej...wlacza sie ja osobno...tak przynajmniej maja w rajdowkach na rallycrosie...osobny wlacznik...trzeba sie przyzwyczaic aby nie zapomniec wl i wyl.
  
 
W wielu autach te pompki sa montowane wewnątrz zbiornika ale np.w BMW E30 trujka od83-91 ma takom małom sprytnom koło zbiornika montowanom pompeczke rozejrzyj sie za czymś takim kupisz za około 50 złotych jak sie potargujesz
  
 
Cytat:
2003-05-25 15:53:06, Madcar pisze:
a W DF`ie jak to jest???Ile max. wychyl popychacza???



W Dfie popychacz powinien wystawać od 1 do 1,5 mm, uwzględniając grubość podkładki
  
 
pompa elektryczna przestaje pracować jak osiągnie max. ciśnienie (w lepszych pompach można to ciśnienie regulować), więc nie ma problemu z jej wyłączaniem/włączaniem...
problem będzie z dobraniem pompy właśnie pod względem ciśnienia... bo taka od wtryskowca raczej nie podejdzie z powodu za dużego ciśnienia - będzie wpychać zawór iglicowy z pływakiem..
  
 
Cześć
Pompa elektryczna z e30 daje 0,8 litra paliwa w 20s !!!
i nie ma reg ciśnienia bo ten jest na listwie wtryskiwaczy....
i cisnienie ma raczej za wysolkie.....
gaznik bedzie zalewany......
Polecam jakąś pompke elektryczną ale od autka z gażnikiem
ps w BMW gaznikowych sa mechaniczne pompki.
Pozdro.
  
 
Wiem że stosuja jeszcze pompki elektryczne od opli. Ale jaki rocznik i jeki model to nie mam zielonego pojęcia.
  
 
no są też w polonezach, ale tam są umieszczone w baku, a nie wiem czy taką da się przerobić, żeby była "luźno" a nie w baku
  
 
Do niektorych Truck`ow byly zewnetrzne....sam mi facet pokazywal w sklepie...ale 500zł...
  
 
im wiekszej otym pompy sa bardziej wydajne szyukajcie od starych polowek i fiest
  
 
a one maily zewnetrzne te pompy???