Street of Race - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam pytanko... Czy to,że wpadam do więzienia to przez mój jakiś bład ? Coś źle robie czy poprostu tak mnie wylosowało i wpadłem do pierdla ?
  
 
Cytat:
2007-01-04 21:44:58, Kempes pisze:
Mam pytanko... Czy to,że wpadam do więzienia to przez mój jakiś bład ? Coś źle robie czy poprostu tak mnie wylosowało i wpadłem do pierdla ?


A nie napisali dlaczego ? jak przegrales wyscig to Cie zlapali jak przepiles albo pojechales tak samo.. .wiec to raczej blad...
P.S ja juz jezdze na przedmiesciach;d;d;d
  
 
dokladnie !! im wiecej alko we krwi tym wieksze prawdopodobienstwo wpadniecia w lapy policji a jesli wystartowales w wyscigu przewyzszajacym poziomem twoje umiejetnosci to tez cie lapia (umiejetnosci = suma reputacji K/M i V-MAX)
  
 
Panowie
jak zdobywacie trakcje
  
 
Cytat:
2007-01-04 22:17:24, Beethoven pisze:
Panowie jak zdobywacie trakcje


Zawieszenie i wszystko z tym zwiazane... rowniez kierownica, poza tym amorki wachacze dystanse itp
  
 
Nick: marcys
Kasa: $268
Reputacja: 553

Fura: Peugeot 206 Cabrio
Poziom samochodu: 1

K/M: 139.5
0-100: 15 sec
V-MAX: 196.3 km/h
Trakcja: 13 pk

w aucie mam juz wsio zrobione.. .ewentualnie wymienic pare rzeczy na drozsze... teraz powoli ciulanie respa... troszke to potrwa
  
 
a co sondzicie o tych esach z a100000 kasy za niby 29 groszy -mi gostek na czacie poroponowal -tylko chce möj nr.kom z DE(bo PL nie mam) co robic ? znaczy po co mu möj kom
  
 
Cytat:
2007-01-04 23:24:37, CHAOSseba pisze:
a co sondzicie o tych esach z a100000 kasy za niby 29 groszy -mi gostek na czacie poroponowal -tylko chce möj nr.kom z DE(bo PL nie mam) co robic ? znaczy po co mu möj kom


Ja bym nie ryzykowal... watpie zeby to dzialalo
  
 
nie sluchajcie tych kolesi!!!! bo czasem jest tak ze naciagaja na doladowanie czegos tam w innej gierce podobnego typu (np metaldamage )
  
 
Brawa dla zolwika dwa razy mnie objechal... stracilem 1000 i wpadlem do pierdla
  
 
  
 
Jakie auto kupic?
Zbieram teraz kaske na cos ciekawszego... mysle o kwocie 270 - 290 tys.
Na poczatku chcialem Astre III ktora ma w sumie 380pkt za 275,
potem moze Volvo to 385 w sumie a kosztuje 275tys.
Popatrzylem co ma wiekszosc uzytkownikow w statach i czesto jest tam Accord Combi i ten za 275 tys ma 410pkt... ,
sam juz nie wiem a chce zmienic auto bo teraz praktycznie stoje z 206stka... a licze ze po zmianie skocze szybko do przodu. Na auto z poziomu 2 raczej nie chce mi sie zbierac.
EDIT:
z drugiej strony czy bedzie jakas znaczaca roznica jak zmienie na auto z poziomu 1 ? zawsze troszke pkt wiecej z dodawania ale moze warto jednak na 2 poziom zbierac wtedy to chyba BWM 325Ci za 415 z suma 430pkt...


[ wiadomość edytowana przez: Marcys dnia 2007-01-05 08:44:17 ]
  
 
No i padlo na Accorda Sedan
Reputacja: 875

Fura: Honda Accord
Poziom samochodu: 1

K/M: 239.5
0-100: 8.7 sec
V-MAX: 248 km/h
Trakcja: 0 pkt

Tylko teraz na przedmiesciach dostaje polowe mniej kasy i respa za wygrany wyscig, czesci kosztuja tyle samo ale przeglad 10000
  
 
Marcys i reszta -co wy powariowaliscie jak wy to robicie ze macie 270000 kasy w takim czasie?!
  
 
Cytat:
2007-01-05 12:45:11, CHAOSseba pisze:
Marcys i reszta -co wy powariowaliscie jak wy to robicie ze macie 270000 kasy w takim czasie?!


Sie gra sie ma wczoraj sobie z Zolwikiem na gadulcu do 1 siedzielismy i jezdzilismy poza tym nie wiem jakim cudem ale sponsora mam, ktos mnie znalazl
  
 
a ja jednak volvo zakupilem
  
 
Dopiero wrocilem do domu wiec jestem do tylu ale zaraz biore sie do roboty
  
 
a ja jeszcze puszkuje ale za 3h biore sie za was
  
 
Przy waszym nicku w przyjaciolach jest krzyzyk i tik co mam zrobic?i jak zwerbowac innych ? zaprosic tak ?
  
 
Teraz ja mam dylemat nad kupnem auta.
Honda Accord Tourer
Cena: $275 000
Poziom: 1
KM: 190KM
0-100: 10s
V-max: 220km/h

Czy trochę tańszy
Renault Megane coupe
Cena: $245 000
Poziom: 1
KM: 150KM
0-100: 10.3s
V-max: 240km/h

Muszę się przespać z tą decyzja