Street of Race

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
a ja mam nowa gierke netowa z samochodami: Street of Race wlasnie zaczal sie nowy sezon wiec wszyscy mamy rowne szanse na starcie
  
 
zostawcie jeszcze swoje nicki to stworzymy team. moj to zolwjkd
  
 
chaos
  
 
scoodie

odświeżam link: Street of race

pzdr


[ wiadomość edytowana przez: scoodie dnia 2007-01-02 20:52:18 ]
  
 
zvierzak
  
 
scoodie nie szalej to jest wlasciwy link do gry
  
 
Cytat:
2007-01-02 21:28:15, zolwik pisze:
scoodie nie szalej to jest wlasciwy link do gry



ten jest dużo lepszy

pzdr
  
 
  
 
no i juz w pace sedze piłeś nie jedź
  
 
probuje cos zarabiac ale na tym wiejskim wyscigu to cholernie ciezko jest cokolwiek uzbierac na tuning, a nie widze mozliwosci wziac pozyczki z banku nawet jesli saldo konta mam ponizej $30 tak jak pisza w FAQ

pzdr
  
 
hmm, zakręcona ta gra. Mocno rozbudowana. Fajnie, fajnie,ale trzeba często w to grać. Chyba zostane przy MetalDamage.

hehe, ten link jest najlepszy:
Link
  
 
Cytat:
2007-01-02 16:49:00, zolwik pisze:
a ja mam nowa gierke netowa z samochodami: Street of Race wlasnie zaczal sie nowy sezon wiec wszyscy mamy rowne szanse na starcie


jak mozna zdobyc te gierke
  
 
Beethoven to jest gierka netowa grasz w nia w necie nie musisz jej sciagac ani instalowac. poprostu wchodzisz na wlasciwy link rejestrujesz sie i pykasz
  
 
no i dawac swoje nicki to pomoze w pozniejszym terminie zlozyc team OKP
  
 
no wlasnie przepilem wszystko bo liczylem na jakas panienke a tu nic ! aha NAJNOWSZY LINK DO STRONY -WCHODZIC TYLKO TU
  
 
[quote]
2007-01-02 23:41:51, zolwik pisze:
Beethoven to jest gierka netowa grasz w nia w necie nie musisz jej sciagac ani instalowac. poprostu wchodzisz na wlasciwy link rejestrujesz sie i pykasz
[/quote
Dzieki juz jestem nick to oczywiscie Beethoven
od jutra przylamczam sie do zabawy
  
 
Reputacja: 47

Fura: Peugeot 206 Cabrio
Poziom samochodu: 1

K/M: 92
0-100: 17.9 sec
V-MAX: 160 km/h
Trakcja: 0 pkt

i paka do 3dzien 10:34
  
 
Gram razem z wami. Mój nick to Kempes. Rozumiem, że jeden sezon tej gry trwa 50 dni w realu tak? Szkoda, że tak krótko. Ciężko bedzie się dorobić np. Mustanga

Pozdro
  
 
Kempes nie ma problemu w dorobieniu sie mustanga poniewaz mozesz przepisac swoje konto na przyszly sezon zachowujac swoja reputacje i kase i wszystko inne. do tego potrzebna chyba bedzie ci przepustka (pisze chyba poniewaz dopiero teraz zaczalem uczciwie w to grac bo wczesniej gralem tylko kilka dni)
  
 
Ok, zobaczymy. Póki co siedze w pierdlu do 5 dnia 06:03...