Toyota Camry 2007 USA Radio

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witajcie,

Czy w Toyocie Camry 2007, wersja USA, można przeprogramować radio tak, aby działało na wszystkich częstotliwościach? W tej chwili łapie tylko nieparzyste (np. 90.9) a nie dostraja się do parzystych ( np. 91.0).

Dzięki za odpowiedź i pozdrawiam
  
 
witam-nie ma takiej opcii- mam corolle 2008 z usa i radio tak samo odbiera jak u ciebie ,naprawde dużo się natrudziłem nad poszukiwaniami czy ktoś da rade przeprogramować radio oraz zmienić mile na kilometry ferenheity na celciusze i nici nawet salony(sprawdzałem w kilku)wymiękły-pozdro P.S na forum grasuje gość o nazwie BIGELEKTRON -łeb jak sklep i na półkach równiutko poukładane na temat toyot wie chyba wszystko rozmawiałem z nim telefonicznie na te tematy i potwierdził-na chwile obecną nikt nie przerobi tych wartośći na europejskie

[ wiadomość edytowana przez: carbozlom dnia 2009-02-27 21:31:15 ]
  
 
Niestety to poważna wada amerykańców. Fahrenheity i mile na zegarze mi nie przeszkadzają ale z radiem jest ból w wielu autach niestety.
  
 
Cytat:
2009-02-28 14:35:34, premier123 pisze:
Niestety to poważna wada amerykańców. Fahrenheity i mile na zegarze mi nie przeszkadzają ale z radiem jest ból w wielu autach niestety.



Witam, mam ten sam problem z radiem w camry. Podobno nic nie da się zrobic, zostaje albo sie z tym pogodzić tylko wymienic radio na nieoryginalne.

Jednak mam pytanie do specjalistów od elektroniki. Skoro w Rosji i na Ukrainie toyota sprzedaje camry, to na pewno radio w nich są europejskie (rastra takie jak w Polsce). Czy jest więc możliwa wymiana tylko jakiejs "jednej płytki" (pisze obrazowo, jestem laikiem) ściągniętej z salonu toyoty z Ukrainy zamiast całego radia?

Jeśłi jest możliwe, to nie sądzę zeby były to duże koszta, więc kilku włascicieli camry mogłoby się złozyć na sciągnięcie kilku płytek przez specjalistę, który by je później zamontował. Firma, która sciągnęłaby takie płytki i oferowała profesjonalne przestrojenie radio w camry doliczajac swoją marze za zmianę na pewno miałaby na to zbyt.

Analogicznie - czy możliwa jest wymiana w corolli z USA tylko jakiejś płytki kupionej w ASO toyoty w Polsce?

Jeśli mozliwa jest wymiana tylko "jakiejs płytki" zamiast całego radio w camry, to ja sie piszę na to. Ktoś jeszcze jest zainteresowany?

Ewentualnie - jeśli nie "jedna płytka" to "cały środek". Obudowa jest taka sama w rosyjsko-ukraińskiej camry jak w amerykańskiej.
Więc jak nie "jedna płytka" to "cały środek" (pisze obrazowo, jestem laikiem w elektronice). Koszty byłyby wówczas większe niż jednej płytki, ale tez myślę, że byliby zainteresowani.

Przy sciągnięciu kilku sztuk radio do camry (np. w ramach wycieczki do Lwowa - jest tam ASO Toyoty ?) cło i inne opłaty moznaby obejsć. Dziwne, że jeszcze żadna firma nie proponuje profesjonalnej zmiany radio z USA na radio z Ukrainy czy Rosji (obudowa zewnetrzna jest identyczna).

PS. Swoją drogą to Ukraińcy są w komfortwoej sytuacji - są krajem, gdzie można kupic jednoczesnie w salonie toyoty i avensisa i camry. W Rosji sa już tylko camry, a w Europie tylko avensis.

Inna ciekawostak to wyposażenie. Bardzo ubogie w tych rosyjsko-ukraińskich wersjach. Dywaniki welurowe jak podróby oryginalnych. Akcesoria trzy na krzyż. No, ale radia mają europejskie - i to mnie w rosyjsko-ukraińskich wersjach interesuje.



[ wiadomość edytowana przez: lxee dnia 2009-05-05 11:13:32 ]
  
 
Pewnie te radia z Ukrainy odbierają tylko na długich falach.


[ wiadomość edytowana przez: premier123 dnia 2009-05-11 11:58:00 ]
  
 
niestety lxee-nie da się wymienić ,,jakiejś płytki'' lub,,płytek''lub jak piszesz całego środka-camrósie corolki i wogóle kojoty zza wielkiej sadzawki mają inną instalacje nawet jeżeli analogiczny model jes w naszym kraju i ma taki sam wygląd to naprawde bebechy mocno się różnią!!!