Polonez Analog do sprzedania

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam po długiej przerwie prace nad analogiem pochłaniały dużo czasu ale są postepy bo jusz jeździ. i teraz moja prosba lub pytanie czy jest tu ktos kto jeździł kiedys ANALOGIEM bo mój sie dosc dziwnie zachowóje na drodze jest strasznie mieki z przodu a sztywny z tyłu co powoduje niezbyt przyjemna jazde w zakretach .Zamierzam wymienic jeszcze amortyzatory z przodu na gazowe moze sie mu poprawi.tylko niewiem czy do samary takie kupie ale to sie zobaczy.
  
 
Gratuluję

Ale żądam ZDJĘĆ
  
 
Zdiecia bedą jak tylko skołuje jakis aparat
  
 
witam mam pytanko czy ktoś byłby zainteresowany miom analogiem bo niestety jestem zmuszony go sprzedac autko jest po kapitalnym remoncie wszystkiego brakuje tylko kilku listewek na drzwi ubespieczone jest do sierpnia 2008 roku przeglad tesz ma zrobiony przeglad vatowski wiec mozna wszystko odliczac na firme .zdiecia wstawie troche pózniej ale postaram sie dzisiaj.silnik jest tam 1.8 tdi od peugota i jezdzi sie nim fajnie .niema jeszcze siłownika do tylnej blokady bo jeszcze nie dopasowałem nic coby moglo pasowac (stary mam tylko jest zepsuty)
  
 
Cena?
  
 
czekam na rozsadne oferty bo niema tego jak wycenic .chciałbym odzyskac chociasz to co mnie kosztował
  
 
A drodze absolutnego wyjątku ten wątek póki co niech sobie zostanie.
  
 
Wiesz - latwiej znajdzie sie chetny jezeli bedzie znal cene wyjsciowa. Tak to mozna sobie gdybac....
  
 
koszty poniesione na remont to ok 20000 ale czekam na propozycje
troszke zdieć jest tu http://www.samochody.dz.pl/
  
 
Uuuuu.... Obawiam sie ze o takiej kwocie myslec zbytnio nie mozesz. Moze polowa tego to jeszcze w gre by wchodzila. Nic - przekaze dalej i niech mysla zainteresowani.
  
 
A nie lepiej zakonserwować i postawić żeby czekało na możliwość remontu w przyszłości? Czy też nie będziesz już nigdy miał możliwości zrobienia go?
  
 
Koot ten samochód jest po remoncie...
Podzielam zdanie adama, w samochód może i włożona została masa roboty, ale efektów nie widać (przynajmniej na zdjęciach) brudne felgi i buda (jeżeli zdjęcia na końcu to efekt) z tyłu pogięta klapa.
20 tysi to strasznie dużo jak za remont, ale ze zdjęć to trudno wywnioskować co tam zostało zrobione...
Życze znalezienia kupca, ale marnie to widze za tę cenę
  
 
Nie widzę tych 20 tysi, zawias nawet nie polakierowany, nie wspominając już o tym, że taka banalna sprawa jak przedni zderzak od Caro jest krzywo spasowany i w dodatku z dziurami po blachowkrętach
Chyba połowę tej sumy blacharz z lakiernikiem przepili

Adam umie lepiej inwestować kasę
  
 
chcieć to ja sobie moge za niego tyle ale wiem że tyle nikt nieda tylko napisałem ile mnie kosztował a co do stanu to ja go jusz w teren wpusciłem i sie porysował troszke po bokach jak by ktos chciał sie z nim pobawić i dokończyć tak jak to ma byc zrobione to czekam na oferty
a zdiec powinno być na stronie wiecej może jutro

  
 
Cytat:
2007-08-28 20:27:26, Martini81 pisze:
(...) Adam umie lepiej inwestować kasę



Dziekuje
  
 
obejrzałem resztę zdjęć (tych nowych) auto wygląda nawet dobrze...
ten wlot na masce jest troche nietrafiony wg mnie.

  
 
Cena wywoławcza 12 000 zł > kto da więcej

Polonez ANALOG 4X4 - unikat !!
  
 
a kto pozyczy 10kafli? oddam w nastepnym roku
  
 
Cytat:
2008-01-30 11:58:40, chris1500 pisze:
a kto pozyczy 10kafli? oddam w nastepnym roku



To ja Ci pożycze pod koniec roku
  
 
dzieki Paweł ale raczej tyle czekac nie beda hehe