Koszulki i czapeczki klubowe!!!

  szukane wyrażenia:   koszulki
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
poniewaz sie dowiedzialem ze naklejek brak dopiero beda robione a do tego adres mailowy na stronce nieaktualny to sie zapytowywoje czy nie ma ktos na zbyciu naklejki ??? czy musze czekac
  
 
Ja kiedyś miałem jedną nadmiarową (zaqpiłem więcej) chyba, ale nie wiem, gdzie ją wsadziłem . Ale może podczas przeprowadzki się znajdzie (jeśli tak - dam znać).
  
 
A ja jestem klubowiczem, a naklejki do tej pory jak nie było tak nima
  
 
Cytat:
MikeB
Wysłany: 2005-06-27 16:06:48

A ja jestem klubowiczem, a naklejki do tej pory jak nie było tak nima



To tak jak u mnie
  
 
Ja też juzsię nie prosze o naklejik. Przyjdzie czas, będzie zlot, będzie spot, naklejki się znajda. Na razie to trza składkie oplacic do czego sie wlasnie przymierzam.
Pozdro
  
 
adres na stronie klubowej jest aktualny.
  
 
Ja juz pisalem w poscie w innym watku ze mam 3 zbedne naklejki. jesli ktos jest chetny to niech sie odezwie na priv.
  
 
witam. mam na zbedne cztery naklejki. Jestem codziennie w bibliotece narodowej w wawie godzinach 7-8.15 i 15.00- 18.00 tel.kom w profili .
  
 
Cytat:
mam 3 zbedne naklejki.


Naklejki LKP NIGDY nie są zbędne - to towar wyjatkowy
  
 
No więc znalazłem tą naklejkę LKP. Jakby ktoś chciał -> zapraszam (najlepiej odbiór osobisty w Wawie/Poznaniu). Proszę się spieszyć, bo w czasie przeprowadzki zapewne gdzieś to wetknę, żeby nie zginęło i wiadomo, tak schowam,że sam nie znajdę
  
 
83matys dzieki wielkie za naklejki doszły do mnie wczoraj.Juz zaintalowałem je w tylnych dzrzwiach w tych trójkątach .Jeszcze raz wielkie dzieki
  
 
a może ktoś jeszcze znajdzie u siebie jakieś "zbędne" (wyjątkowe) naklejki??
  
 
Myślę że wszelkiego rodzaju gadżety klubowe, koszulki i naklejki będziemy robic po zlocie wrześniowym. Powód - jak zwykle pieniądze. Po prostu musimy załozyć kase klubową za rezerwację domków w Poraju. Po odzyskanu tych pieniędzy postaramy się szybko ruszyć z tak pożądanymi gadżetami. Bo tam też musimy dac zadatki a póżniej będziemy zbierac pieniądze. Dotychczasowa praktyka wcześniejszego zbierania pieniędzy od klubowiczów sie jakoś niezbyt sprawdzała.
Pozdrawiam
Andrzej

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
juz pare razy słałem mejle w sprawie naklejki firmowej na szybke do samochodu i bez odzewu moze mi ktos wytłumaczyc dlaczego? przeciez sa takie formy wysyłania rzeczy jak za pobranie moge nawet na konto wplacic
  
 
Może wysyłałeś na maila Piotra_Kraków - on poprzednio się tym zajmował. W chwili obecnej Piotr z różnych względów bardzo zmniejszył swoja aktywność w klubie i nie wiadomo czy będzie się zajmował jeszcze gadżetami (raczej nie będzie).
Co do koszulek, naklejek itp tak jak napisałem wcześniej akcja gadżetowa ruszy w jesieni, po odzyskaniu kasy z rezerwacji domków w Poraju.
Pozdrawiam
Andrzej

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
wskakuje w ten watek bo inny nie moge panowie (nie wiem kto dokładnie ) ale po ile robiliscie naklejki na zlot zlotowe i klubowe???
  
 
po 60 sztuk...

pytaj Andrzeja.
  
 
ja moge zamowic dowolna ilosc ale za 10 zł za sztuke chyba bo jakos sie z gosciem nie mogłem dogadac :|
  
 
ja proponuje zrobic liste osob zainteresowanych
jestem pierwszy .prosze podac nr konta ,zamawianie poprzez strone jakos nie zabardzo dziala wiec moze ten sposob bedzie lepszy.
  
 
oki ale podajcie dokładą cenę za naklejki