Warsztacik dla toyotki ŁÓDŹ

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Szukam dobrego warsztatu ew. serwisu w Łodzi i okolicach
Co moglibyście mi zarokomendować ? Chodzi głównie o mechanike
Szukałem w także na forum ale posty dotyczące serwisów w Łodzi są dość stare i wszystko mogło się już dawno pozmieniać.
Z góry dziękuje za pomoc.
  
 
Na wstępie zaznaczam, iż osobiście nie korzystałem z usług warsztatów wymienionych poniżej, znalazłem je w sieci

http://www.obzun.pl/

w tym chyba kolega kiedyś coś robił z yarisem ale pewien nie jestem
http://firmy.pkt.pl/firma/s_i_s__szymanski_i_smykacz__serwis_i_salon_samochodow_toyota_i_kia_bG95MDdfMTQwMzdfU2Ftb2Nob2R5IC0gc3RhY2plIG9ic7N1Z2ksIG1lY2hhbmljeV9fYWRzMQ==.html

Pozdrawiam
  
 
Dziękuje za info

W starych postach czytałem o jakimś serwisie na ul pogonowskiego w Łodzi (że niby byli ludzie z AMX-a)

Czekam na dalsze sugestie poparte doświadczeniem
  
 
Witam ponownie
Wracam do mojego starego postu. Otóż byłem z wizytą w Obzunie i muszę się podzielić swoimi uwagami. Z góry oświadczam że nie jestem z nimi związany w jakikolwiek sposób oraz że nie uważam się za speca w dziedzinie oceny warsztatów. Dopisuje ten wątek po to by w jakiś sposób odwdzięczyć się wszystkim forumowiczą za porady z których korzystałem.
Pojechałem moim autkiem na przeglądzik Yaris 1.0. Konieczne stały się pewne niezbędne wymiany. Wizyta kosztowała mnie 400 zł plus 50 zł wydane na filtr powietrza i oleju kupione w sklepie z cześciami.
W sumie wymienili mi olej, świece, płyn hamulcowy, wspomniane filtry, sprawdzili stan klocków, płynu chłodniczego oraz łóżysk.
Wszystko to przebiegło dość sprawnie (koło 1,5 - 2h). Cena mimo wszystko winna być o 100 zł niższa powiedzmy 300 zł, ale i tak jest to mało w porównaniu z tym co zaśpiewali w Amx -ie. Moja ocena to dobry. Odradzam kupowanie u nich oleju (Castrol 10w30) Kosztuje ponad 200 zł podczas gdy necie i na Allegro znajdzie się go taniej. PLusem jest to że możecie reszte baniaka zostawić i płacić tylko za to co wleją do silnika.
To tyle Pozdrawiam i życze szczęscia do warsztatów i mechaników
  
 
Witam, nie wiem czego oczekujesz od tego warsztatu, ja swoją Toyke serwisuje w małym prywatnym warstacie obok Prądzyńskiego.Ceny przystępne, mechanik nie zajmuje sie tylko Toyotami, chociaz ostatnio jak byłem to na podwórku stały 2 Yarisy, Carina, Civic, Passat, dwie Corolle(w tym jedna moja) więc japonia góruje.Zreszta właściciel sam jeżdzi Avensisem. Mechanik ma jedną wade, niczego nie wymienia na zapas. A co do OBZUNA to nic dobrego o nich nie słyszałem, kiedyś byłem wymienić u nich sonde Lambda to mechanik mi powiedział że on mi sondy nie dobierze, żebym sam sobie znalazł oni ja założa za 100 ale gwarancji nie dadza czy bedzie działała bo to jest Toyota i róznie z nimi bywa.