Gdzie zamontowac alarm w Bialymstoku?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
wiem ze nie chodzi o poloneza, ale w polonezie mam juz alarm, a teraz potrzebuje zamontowac zabezpieczenoe do 2 letniego japonskiego auta, diesela

szczegoly na PW, chodzi mi o kogos kto mi to zrobi, lub mozecie polecic, mam juz swoj pomysl na zabezpiecznie, ale to potem

prosze o namiary z Bialegostoku i najblizszych okolic
  
 
jako, że cierpię na chwilowy kryzys, wezwałem pomoc... W10* albo i nie...
 
 
narbutta 7a, pan mietek.


edit: zart.


[ wiadomość edytowana przez: PAGAN dnia 2006-02-20 21:02:26 ]
  
 
O 5*

ludzie od czego jest internet - trzeba zadawać takie pytanie na forum

GOOGLE - montaż alarmu Białystok

  
 
Tak pozatym jak kolega już odczyta mój post to

W10* !!!

  
 
nie, no bo się zastanawiałem po dzisiejszych okrzykach Venus, że forum jest dla nich a nie dla mnie, czy to tylko mi sie wydaje, czy autor tego wątku przesadził...

a skoro mi się nie wydaje, to jutro z poranną kafą wy....le wątek wesoło w kosmos, tak, by wtorek był owocnym dniem. dobrzeeee?

EDIT Mam lepszy pomysł - jak Pagan zdecyduje wysłać go w niebyt, to będzie niebyty, a tymczasem Robreg podeśle go na ogólny, celem swobodnej relaksacyjnej orki do czasu wyroku Kumotra Pagana!

Pozdrawiam

PS.
telegarm ojca do syna w wojsku:
synu przyjeżdzaj stop
koń zdechł stop
chomonto wolne stop
orać trzeba



[ wiadomość edytowana przez: robreg dnia 2006-02-20 22:14:21 ]

[ wiadomość edytowana przez: robreg dnia 2006-02-20 22:20:45 ]
 
 
pagan i pagan, a moze ramzes cos by z tym zrobil? he?
  
 
Ram podrzuci mi tę śliwkę robaczywkę spowrotem i tyle się Ram narobi
 
 
A Białystok nie miał przypadkiem alarmu fabrycznie?
W Polonezie to możnaby go gdzieś pod deską rozdzielczą zamontować, ale w Białymstoku...

Poza tym, kto by chciał Białystok kraść...
  
 
moze momik cos wymysli z tym bialymstokiem... przyjdzie do pracy znaczki slinic to sobie chlopak bedzie mial co pomyslec jak te znaczki bedzie slinil.
  
 
A jakiej kategorii prawo jazdy trzeba mieć, żeby móc poruszać się po drogach publicznych Białymstokiem bez alarmu? A z alarmem?
  
 
Chyba mu sie białystok z Biełazem poj...ł. Tak czy siak, na uj komu alarm. Jak mają za... pożyczyć to i tak za... pożyczą

P.S. Talent mi sie rozwija Dzisiaj otwierałem skode bez kluczyków Jeszcze troche poćwicze i do mercedesów bede wchodził
  
 
Białystok jest wolnobiezny, jak melex, wiec nie trzeba. Problem w tym, ze mozna wejsc i wyjsc kiedy sie chce, bo nie ma drzwi (starsze wersje mialy drzwi mosty zwodzone, w nowszych oszczednosciowo z tego zrezygnowali). Mysle ze lepszym zabezpieczeniem bedzie jakis immobiliser albo system lokalizacji oparty na GPS
  
 
Jose, skoda już w dziupli?
Ile czasu zajmie Ci rozbiórka i opchniecie cześci na allegro?
  
 
Cytat:
2006-02-20 22:46:49, jose pisze:
Chyba mu sie białystok z Biełazem poj...ł. Tak czy siak, na uj komu alarm. Jak mają za... pożyczyć to i tak za... pożyczą P.S. Talent mi sie rozwija Dzisiaj otwierałem skode bez kluczyków Jeszcze troche poćwicze i do mercedesów bede wchodził


A po mercedesach - Białystok
  
 
Jacku, skoda była dla pasera Do dziupli biore tylko to co schodzi.
  
 
A co obecnie schodzi?
Zmieści Ci się Białystok w dziupli? A może Twoja dziupla jest w Białymstoku?


[ wiadomość edytowana przez: jacek_s dnia 2006-02-20 23:01:56 ]
  
 
To co od lat: Poldki (zwłaszcza GSi a ostatnio nawet Kombi), powoli zaczynają łady schodzić, CC/SC, Uno. Gwarantują szybką sprzedaz i pozbycie się dowodów
  
 
Na szczęście pomarańczowe skorodowane kredensy po wiejskim tjuningu już nie są chodliwe, bo taki jeden był w zasięgu Twojego działania, ale uchował się w jednym kawałku i wrócił do swojego garażu .