[TVP 1]Reportaż o malcach

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Prawdopodobnie dziś albo jutro ma być (dziś jeśli go zmontują) ma ktoś możliwość to nagrać? na kompa?
  
 
A co załapałeś się na wywiad

Gość chyba wydzwonił do wszystkich właścicieli 126p w kraku
  
 
was wkopalem jak to frizer ujął

trzeba konrada pytac kiedy to puszcza, dobrze by bylo jakby ktos nagrał
  
 
baba sama nie wiedziala, ale koles z wawy z ktorym rozmawialem mowil ze spina jestzeby material byl dzisiaj w wawie wiec moze dzisiaj bedzie

to juz wiem czemu baba do mnie per Arturze...


[ wiadomość edytowana przez: 3zeR_MDS dnia 2007-06-06 15:43:18 ]
  
 
No ja nie wiem czy będę mógł to oglądnąć dlatego jakby ktoś mógł nagrać było by fajnie widzę że wiecie coś więcej, może sie podzielicie wiadomościami co to ma być? z tego co słyszałem to o 19:30 będzie?
  
 
w zwiazku z rocznica wypuszczenia 1 malucha w polsce. pierdoly typu: czemu pan lubi to auto i skad je pan ma, jak nie ogladniesz nic nie stracisz
  
 
aaaaa czyli taka wzmianka to króciutkie będzie i mało fiacików pewnie...eeee
  
 
zalezy jakie kto ma podejście do tego sprzetu jesli lubi/kocha malucha materiał napewno bedzie ciekawy !!!
  
 
Cytat:
2007-06-06 16:00:25, lukaszc pisze:
zalezy jakie kto ma podejście do tego sprzetu jesli lubi/kocha malucha materiał napewno bedzie ciekawy !!!


napisalem tylko zebyscie sie nie spodziewali polgodzinnego reportazu o maluchach...nie musisz krzyczec


[ wiadomość edytowana przez: 3zeR_MDS dnia 2007-06-06 16:02:41 ]
  
 
Oglądniemy to będziemy komentować Ale fajnie że 126 będzie w tv
  
 
Ale jakie podejście do tematu
Wszystko załatwiane w ostatni dzień materiał napewno będzie zajebisty

Napewno dzisiaj się z gazety dowiedzieli i na szybkiego coś chcą zrobić



[ wiadomość edytowana przez: korozja dnia 2007-06-06 16:08:02 ]
  
 
Cytat:
2007-06-06 16:06:08, korozja pisze:
Ale jakie podejście do tematu Wszystko załatwiane w ostatni dzień materiał napewno będzie zajebisty


tez tak uwazam, mnie krecili u mnie od blokiem a w przerwie jeszcze nagrali kolesia ktory nawijal jeszcze cos o fastfoodach
  
 
e ja tam zapiąłem bocura jak kolo kręcił aż sąsiad znowu wyleciał ze swoim sławetnym już gestem typu "pokaż się tu jeszcze raz to cie zapier....." heh stary piernik chwycil ciśnienie chyba nie lubi rajdówek.
  
 
ehehee....u mnie tez jak na idiote patrzyli jezdzilem sobie w kolko wokol bloku, az wszyscy powylatywali na balkony, ehehe, smiesznie bylo
  
 
Cytat:
2007-06-06 16:02:29, 3zeR_MDS pisze:
napisalem tylko zebyscie sie nie spodziewali polgodzinnego reportazu o maluchach...nie musisz krzyczec [ wiadomość edytowana przez: 3zeR_MDS dnia 2007-06-06 16:02:41 ]



panie nie krzycze bo jak sie krzyczy to się pisze TAK DSFHHHVDGASDFVASDF
  
 
Podejście jak podejście gość pewnie ma zrobić materiał to robi ale fajnie że wogóle będzie wzmianka wg mnie....
  
 
tez nie wiem czemu arturze... powiedzialem im jak sie nazywasz
w ogole ja redaktor sam wspomnial, oni zawsze cos tam w rocznice najrozniejsze robia


na zlocie chca cos o 125 zrobic, wiec dobrze by bylo jakby tych 125tek bylo jak najwiecej
  
 
nie ma to jak profesjonalne podejscie do sprawy.
jak uslyszalem ze gosc chce sie umawiac na zdjecia w ten sam dzien w ktory dzwoni to mu podziekowalem. zreszta i tak nie mialem czasu. a tak swoja droga fajnie ze sie nami zainteresowali.
  
 
powiedzialem mu o tym, ze jakby wczesniej zadzwonił to by to jakos lepiej wygladalo...

ale i tak dobrze, ze cos sie dzieje
  
 
kaza widze po kraweznikach latal