Projekt MONARO - Strona 7

  szukane wyrażenia:   monaro
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
jak dla mnie powinienes zostawić nadwozie "cywilne" bez zbędnych dodatków.....lepsze wrażenie robi jak odjeżdza ze skrzyżowania...hehehe a kolor to juz twój gust..
  
 
Cytat:
2008-05-17 14:48:34, totr pisze:
jak dla mnie powinienes zostawić nadwozie "cywilne" bez zbędnych dodatków.....lepsze wrażenie robi jak odjeżdza ze skrzyżowania...hehehe a kolor to juz twój gust..



I tak 99% ludzi w naszym kraju nie wie co to będzie. Myśle że nie zrobi to większej różnicy. Zresztą pewnie sam dźwięk silnika odstraszy "streetracerów"
  
 
Cytat:
2008-05-18 23:04:30, Nelson pisze:
I tak 99% ludzi w naszym kraju nie wie co to będzie. Myśle że nie zrobi to większej różnicy. Zresztą pewnie sam dźwięk silnika odstraszy "streetracerów"



uwierz mi że róznica jest wielka co do wyglądu.....wiele wozidełem ryczy....hehheh i co z tego?liczy się efekt zaskoczenia...hahhahahaa
pozd.
  
 
Cytat:
uwierz mi że róznica jest wielka co do wyglądu.....wiele wozidełem ryczy....hehheh i co z tego? liczy się efekt zaskoczenia...hahhahahaa

Jak się ma 17 lat to pewnie się liczy, trzeba przecież udowadniać wszystkim dookoła nieziemskie możliwości swojego auta

Tyle że 99% kierowników NAPRAWDĘ szybkich samochodów ma totalnie w dupie sadzących się na nich łebków w ryczących wozidełkach. Czasem dla zabawy któryś z nich przyciśnie swojego potwora i wtedy chłopaczki tygodniami moczą się po nocach.

Najlepiej ujął sprawę darti:

Cytat:
wkładać tyle pracy i kasy niemało tylko po to, aby drzemiącą moc oceniło kilku zaskoczonych kierowników najszybszych przecież na świecie beemek ??

Mocne auto powinno odpowiednio wyglądać.

Jeszcze tak na koniec, małe porównanie

Ryczące wozidełko 1
Ryczące wozidełko 2

Oba głośno ryczą, ale raczej trudno wrzucić je do jednego wora


[ wiadomość edytowana przez: Immo dnia 2008-05-19 00:12:10 ]
 
 
i pewnie kolega ma racje...hehehhe dlatego jeżdzę V8 a nie A8...Powód prosty- 99% ludzi mysli że to stara 100-ka....hahaha
i nadal utrzymuję że nie liczy się wygląd.....hehhehehhe
  
 
Cytat:
2008-05-19 00:10:30, Immo pisze:
Ryczące wozidełko 1 Ryczące wozidełko 2


Na moje oko to te same linki
  
 
Cytat:
2008-05-19 00:10:30, Immo pisze:
Mocne auto powinno odpowiednio wyglądać.



to znaczy jak?...hhahahahah mieć glege spoilery i stroby? a kierownik ma miec 17 lat?....hahahahahah
  
 
Cytat:
2008-05-19 00:32:49, arti-77 pisze:
Na moje oko to te same linki


hahahaaahahah....arti nie chciałem byc złośliwy....pozd.
  
 
Cytat:
2008-05-19 00:32:49, arti-77 pisze:
Na moje oko to te same linki

Tak to jest jak się pisze posty na małej bańce

Chodziło mi o to:
Ryczące wozidełko 2

Cytat:
dlatego jeżdzę V8 a nie A8...Powód prosty- 99% ludzi mysli że to stara 100-ka....hahaha

Jeżeli jeździsz jakimś tam autem tylko po to żeby ludzie na ulicy coś sobie myśleli to nie mam pytań Ale to Twoja brocha.

Cytat:
to znaczy jak?...hhahahahah mieć glege spoilery i stroby? a kierownik ma miec 17 lat?....hahahahahah

Eh... litości...

Zapewne czaisz różnicę w wyglądzie pomiędzy np. lotusem a omegą A 1.8, lub też w bliższych ci klimatach audi - RS6 a A6 1.9TDI. Tym tropem idź.


[ wiadomość edytowana przez: Immo dnia 2008-05-19 08:45:43 ]
 
 
raczej totr twoje audi nie nastraszy a juz napewno nie zaskoczy streetracerow

inna sprawa ze nie wiadomo czy gdybys do srodka wsadzil ze 30tys to czy nadal byś chciał aby była to twoja słodka tajemnica

No jest jeszcze opcja namiętnego wożenia się po mieście i ustawiania się na światłach ze wszystkimi golfami TDI i bmw 325i

Ja mysle raczej o zwróceniu uwagi kierownika porszaka bądż innego 645i

Mając odpowiednio szybkie i szybko wyglądające auto można sprowokować takiego kierownika i jego zaskoczyć

A przy okazji wzbudzic podziw większości przechodniów

Inna sprawa, że myśle sobie iż gdyby za tą samą kasę mozna dostać A8 i V8 to Twoje "wolę" zmieniłoby polaryzację
  
 
Cytat:
2008-05-18 23:04:30, Nelson pisze:
I tak 99% ludzi w naszym kraju nie wie co to będzie. Myśle że nie zrobi to większej różnicy. Zresztą pewnie sam dźwięk silnika odstraszy "streetracerów"



Używając cudzysłowia miałem na myśli krypto streetracerów tj właścicieli głośnego golfa lub przykładów które podał dARTi(BMW 325, Golf Tdi).Pozatym Immo podał świetne porównanie dwóch ryczących potworów Chodziło mi raczej o dźwięk podobny do tej S-ki. Niż o warkot malaka z przedziurawionym tłumikiem

Pozdrawiam Nelson
  
 
no tak....widze że co bym nie napisał to i tak niektórzy rozumieją inaczej albo wiedzą lepiej ode mnie nawet to co wolę....hahahaaha
więc kończe zasmiecać wątek mariosa.
pozd..
  
 
Najlepiej jakby sie Marios wypowiadal w tej kwestii i zamieszczal co jakis czas fajne fotki/filmiki z mrukiem silnika
  
 
Jeśli znalazłby się chętny to odsprzedam "Projekt Monaro".

Brak czasu i funduszy wstrzymał prace i raczej szybko nie ruszą, więc szkoda żeby to wszystko się marnowało.
  
 
a mozesz cos blizej opisac co juz zrobione (poza tym co na forum) i jaka cena?
  
 
Cytat:
2009-02-19 01:35:02, grzes7777 pisze:
a mozesz cos blizej opisac co juz zrobione (poza tym co na forum) i jaka cena?



cena i szczegóły telefonicznie
  
 
No Adam, czekamy najakieś foty i relacje.
  
 
zadnych fot nie bedzie z postepu prac.
Tylko i wylacznie gotowe.
Na tapecie obecnie jest temat przedniego zawieszenia
  
 
Podobny projekt
prawie to samo i niedosc ze ma latwiej bo fajera po tej samej stronie to mozna powiedziec ze nic tam nie jest zrobione a kazdy jeden detal do zamontowania to budowa od nowa i kombinowanie
  
 
To już w środę za tydzień, nie mogę się doczekać, oficjalne testy Monaro na żywo u mnie.
Pewnie na zlocie jesiennym się pokażę bo w końcu będę miał Omegą a nie jakieś 4 kółka.


[ wiadomość edytowana przez: Mariosomegos dnia 2009-07-29 22:36:53 ]