Jak mieć pecha to mieć pecha - Strona 8

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Gratuluję, gratuluję...
  
 
Cytat:
2003-10-04 21:42:51, bodziot pisze:
stał sie cud silnik zrobił hep hep hep i rozległo się wielkie ssssssszzzzzzzzzzzzzzz ...



A czy to hep hep zrobił w samochodzie czy poza samochodem
  
 
Cytat:
2003-10-05 10:00:12, Mokry pisze:
Cytat:
2003-10-04 21:42:51, bodziot pisze:
stał sie cud silnik zrobił hep hep hep i rozległo się wielkie ssssssszzzzzzzzzzzzzzz ...



A czy to hep hep zrobił w samochodzie czy poza samochodem



jeśli oto chodzi to silnik był w samochodzie
  
 
Cytat:
2003-10-04 21:42:51, bodziot pisze:
stał sie cud silnik zrobił hep hep hep i rozległo się wielkie ssssssszzzzzzzzzzzzzzz ...



A ja myślałem, że będzie vrooom ptshhhh
  
 
Cytat:
2003-09-04 18:32:08, bodziot pisze:
Cytat:
2003-09-04 11:05:48, Soyer pisze:
Bodziot-czy w tym silniku wogóle jest coś dobrego ???
coś Ty kupił ??? Wszystko wymaga remontu - oj , ktoś szczęśliwie się pozbył silnika , aby ktoś inny miał ..same kłopoty..






jedyne co jest w silniku w dobrym stanie to wał i tłoki z korbowodami
reszta silnika została już wymienona lub naprawiona albo nadaje sie do wymiany lub naprawy


nie denerwować Dziobota.


-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."

[ wiadomość edytowana przez: OLO dnia 2003-10-05 23:47:08 ]
  
 
Bodziot postąpił zgodnie z tym co jest napisane w jego sygnaturce
  
 
W sumie racja

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Tylko ja nie wiem kto to był ten dr Scott

"Scott-ów" jest ogólnie dużo
  
 
Cytat:
2003-10-05 13:29:50, Piotrek389 pisze:
Cytat:
2003-10-04 21:42:51, bodziot pisze:
stał sie cud silnik zrobił hep hep hep i rozległo się wielkie ssssssszzzzzzzzzzzzzzz ...



A ja myślałem, że będzie vrooom ptshhhh





niestety nie było tak bo zrobiłem pewną zmiane w układzie paliwowym i zalałem doszczetnie silnik i to tak ze benzyna stała w kolektorze wiec musiałem go przedmuchać i dlatego po załozeniu przepalonych świec musiał kilkarazy poheptać zanim chycił
ale w/w doswiadczenie bedzie uzupełnieniem mojego artykulu do WW który aktualnie pisze o ile kol. Waga oda mi zdjęcia

i jeszce jedno do kol OLO zeby nierozdrapywał starych problemów i nieprowokował mnie do odpowiedzi na twoje pytanie na temat skontrolowania stanu silnika przed kupnem bo przerabialiśmy ten temat przez ostatnie 5 miesiecy i jak narazie mi przesła złość ale za to boli mnie kieszeń po poprawkach po specjalistach
  
 
Cytat:
2003-10-05 14:47:26, bodziot pisze:

...o ile kol. Waga oda mi zdjęcia




Teraz zdjęcia ma kol mokry
  
 
No to zanosi się na to, że dane nam będzie nareszcie posłuchać w realu 1.8 a nie jak dotychczas opowiesci o 1,8
BodzioT, gratulacje!!! A w Krakowie musisz mnie przewieźć, nie wykręcisz się !!!
Pozdro!
  
 
Cytat:
2003-10-05 16:40:52, MacioBA pisze:
No to zanosi się na to, że dane nam będzie nareszcie posłuchać w realu 1.8 a nie jak dotychczas opowiesci o 1,8
BodzioT, gratulacje!!! A w Krakowie musisz mnie przewieźć, nie wykręcisz się !!!
Pozdro!



jeżeli uda mi sie go przypchać na spot 25 to nie bede widział problemu ale szanse są jak narazie nie zawielkie
  
 
Bodziot - moje gratulacje !! Ja tez chce swoje 2.0 pod maską!! Szukam sponsora !! Potrzebuje jedyne 2000 zł na remont i tuning tego serduszka spoczywającego cierpliwie w garażu.
  
 
Cytat:
2003-10-05 14:47:26, bodziot pisze:
i jeszce jedno do kol OLO...



Zamykam dziób

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
A ja gratuluję.
Teraz na kolejnym zlocie będziesz musiał opowiedzieć kilkanaście razy jak to doprowadziłeś do działania swoje serduszko
  
 
Cytat:
2003-10-05 23:44:02, OLO pisze:
Cytat:
2003-10-05 14:47:26, bodziot pisze:
i jeszce jedno do kol OLO...



Zamykam dziób



nie obraz sie ale poprostu mam dosć tematu zakupu tego silnika bo teaz czeka mnie wiekrze wyzwanie czyli jego legalizacja a wieżcie mi troche jest zamieszane w papierach
  
 
Cytat:
2003-10-06 16:59:31, MAJCHAL pisze:
A ja gratuluję.
Teraz na kolejnym zlocie będziesz musiał opowiedzieć kilkanaście razy jak to doprowadziłeś do działania swoje serduszko



oj to bedzie trzeba do tego wielkie ilosci integratora
  
 
Bodziot to może zeskanuje resztę twoich zdjęć z remontu i umieścisz je na stronie wtedy nie bedziesz musiał opowiadać..każdy sobie oglądnie!
  
 
Cytat:
2003-10-06 17:18:20, Mokry pisze:
Bodziot to może zeskanuje resztę twoich zdjęć z remontu i umieścisz je na stronie wtedy nie bedziesz musiał opowiadać..każdy sobie oglądnie!



dzieki

ale tego zo sie wtredu działo nie załatwią setki zdjec i godzinny popowiadania to trzeba przezyć

to jest jak ze skokiem na bungy czy bara bara z dziewczyna to trzeba samemu przeżyc
  
 
Cytat:
2003-10-06 17:31:10, bodziot pisze:

ale tego zo sie wtredu działo nie załatwią setki zdjec i godzinny popowiadania to trzeba przezyć

to jest jak ze skokiem na bungy czy bara bara z dziewczyna to trzeba samemu przeżyc



Przy bara bara też się tak ubrudziłeś??