Czym różni się wersja GLI od innych - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco


  
 
i to jest najładniejszy spojler jaki można sobie założyć na Carine E

lub tak






[ wiadomość edytowana przez: Talus dnia 2007-09-19 21:33:10 ]
  
 
Dzięki chłopaki, ale i tak nadal nie wiem, jak się tu wkleja ...
  
 
kliknij "cytuj"
zobaczysz kod. będzie miał troche dodatkowych śmici, ale cóż....
  
 
Dobra, jutro spróbuję z innym zdjęciem. Dzięki.
  
 
Cały czas zachodzę w głowę jak to możliwe, że w mojej Carinie nie ma regulacji położenia reflektorów. Bez tego jak bez ręki. Wiozłem niedawno w bagażniku 3 worki kartofli i wiadomo chyba, co na to jadący z przeciwka. A może w samych reflektorach jakoś idzie przestawić tak na chwilę? Jeżeli nie to chyba to jakieś nieporozumienie. Poratuje ktoś wiedzą?
  
 
były rózne wersje reflektorów w Carinie...

były z elektryczną regulacją poprzez przełacznik w kabinie oraz mechaniczną (ręczną) przy reflektorze
  
 
A były jeszcze takie z silniczkami na reflektorach i bez przełącznika w kabinie (kostka do przełącznika fabrycznie zaklejona)
Trochę to trwało zanim upolowałem japońską wersję przełącznika
Pozdro.
  
 
Nie mam niestety garażu (sie buduje), a pogoda nie zachęca do grzebania na parkingu. To widać na oko, że reflektory są z napędem? Pewnie tak, ale na co patrzeć?
Tak sobie myślę, że ostatecznie na przyszłość będę kupował 6 worków kartofli - trzy do bgażnika i trzy na przednie siedzenie
  
 
z góry na lampach (od tylca) widac silniki elektrycznej regulacji lub otwory na nie jak ich nie masz będzie ciężko coś dorobić ( Wiem bo nie mialem i dorabiałem choć skończyło się na wymianie lamp.)

Co do ręcznej reg. na lampach w Carinie w życiu nie widziałem.
  
 
Cytat:
2007-10-27 13:17:35, Kafi pisze:
Co do ręcznej reg. na lampach w Carinie w życiu nie widziałem.



Taaaak ???
A te dwa łby do kręcenia na krzyżak i 8-kę to niby do czego ??
Jaką w takim razie miałeś regulację zanim zmieniłeś na elektryczną ?
Pozdro.
  
 
Czyli nie ma dla mnie ratunku? Przy obciążonym bagażniku (lub gdy wiozę rodziców hehehe będę świecił innym w oczy? Może obniżyć światła na zapas ... przeróbka pewnie droga?