Zyczenia Bozonarodzeniowe i Sylwestrowe

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zycze wszystkim kolezankom i kolegom ktorzy kochaja fiaty z okazji nadchodzacych swiat zyczyc szczescia masy prezentow pod choinka sukcesow w nadchodzacym roku duzo kasiory na konczenie wszystkich wymarzonych i wspanialych projektow. Zeby nadchodzacy rok byl jeszcze lepszy niz ten co sie konczy
pozdrawiam chrys z rodzina


[ wiadomość edytowana przez: Poramancza dnia 2007-12-23 09:49:34 ]
[ powód edycji: ;) ]
  
 
No nie pozostaje nic innego jak życzyć tego samego
aha... no i mocy przybywaj
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!
  
 
A ja życzę wszystkim gumowych drzew, albo wogóle bez drzew. Po dzisiejszym treningu zrozumiałem, że czasamu lepij odpuścić przed zakrętem

Dużo zdrowia i wesołych świąt ziomki
  
 
  
 
Cytat:
2007-12-22 21:57:12, CHRYS66 pisze:
Zycze wszystkim kolezanka i kolega


Komu?
  
 
Zuraw na musli mielem Panie i Panow sorki ze sie zle wyrazilem ale z polaka nigdy nie bylem orlem
  
 
Nie bede oryginalny, życzę wam wszyatkim wesołych, radosnych i pogodnych Świąt i zaje...jadnego Nowego Roku.
  
 
A ja życzę wszystkim smacznych świąt (bo i tak większość nas nastawia sie na wyżerkę), a na 2008 rok mniejszego pecha od mojego i Bimbra. Ale w sumie to będzie łatwe do wykonania...

A, no i nie pijcie za dużo, żebyście mieli siłe budować nowe rajdówki
  
 
W imieniu swoim i całego teamu moderatorów fiat126p.pl, Życzę wszystkim Spokojnych, bezpiecznych, pełnych radości Świąt Bożego Narodzenia oraz aby nadchodzący rok był lepszy od mijającego.
  
 
wszystkiego naj!!!!
  
 
Dużo boków, udanych rajdów, pucharów, niepsujacych sie fiatów...no dobra to ostatnie to zostawmy jako marzenie Miłej świątecznej atmosfery i by nasza pasja do tego co kochamy nigdy nie umarła i żyła razem z naszymi autkami
  
 
ja powiem po staropolsku...

spełnienia marzeń kur** mać!!!
  
 
Zdrowych i wesołych ...
  
 
I by wszyscy posiadacze DOHC wrońcu nie musieliby się martwic kiedy na trasie się zje***

Wesołych Świąt życzę wszystkim
  
 
Wszystkiego najlepszego, zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia!


  
 
  
 
Witam! Pragnę złożyć wszystkim serdeczne życzenia z okazji świąt Bożego narodzenia. Żeby bezpiecznie dojechać do celu, ciepła domowego ogniska i prezentów pod choinką. Hojnych sponsorów, mocy pod nogą, długich boków i ogólnie radości z życia i spełnienia marzeń. Pozdrawiam i szerokiej drogi!
  
 
http://www.uhh.pl/?str=&kod=QW50b25pbw==
  
 
55iJcie osci z karpia do syta

zdrowych i wesolych furiaci !!


[ wiadomość edytowana przez: Pat_kdb dnia 2007-12-23 19:30:28 ]
  
 
Moje Zyczenia