Stukanie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco

Przy gwaltownym puszczeniu sprzegla (ruszenie z 1-ki) zaczyna strasznie szarpa? (stuka?) z tylu auta (okolice skrzyni, silnika ?). Moze ktos ma inne pomysly jak pozbyc sie tego problemu, gdyz musze strasznie uwazac przy starcie i mocno zostaje na swiatlach co mi przeszkadza .
  
 
Bardzo możliwe, że to mogą być poduszki pod silnikiem albo skrzynią.
Jeśli się myle niech ktoś mnie poprawi.
  
 
skrzynia może być juz wywalone koło jedynki i za niedługo chu. ją strzeli
  
 
a czy szarpie tylko przy ruszaniu, czy moze jak jedziesz na wolnych np. na dwójce i gwałtownie wciśniesz gaz to też szarpie?? jeśli tak, to poduszki i skrzynia wali o podłogę...
  
 
Witam u mnie powodem czegoś takiego była zaolejona tarcza sprzęgła! Łupało strasznie ale tylko przy ruszaniu!!
  
 
Ja miałem coś takiego.waliło jak cholera przy ruszaniu i wtedy kiedy koła traciły przyczepność, np. przy nawrotach na ogniu.To były poduszki.Jak je zmieniłem to sie poprawiło ale dalej bylo i na to tez jest rada:podkładki pomiędzy mocowanie skrzyni a budę.Po dwie z każdej strony.To opusci trochę skrzynię i nie będzie waliła o karoseria
  
 
moze tez byc(ale w malym stopniu) ze skrzynia nie jest dobrze dokrecona do silnika, jezeli sprezyna zawieszenia silnika jest starego typu(pieciozwojowa) zalecam zmiane na nowa(trzy zwoje), poza tym brak uwag
  
 
Trzeba to sprawdzic, ale to moga tez byc poloski.
  
 
Ja tam stawiam na sprzęgło
Miałem kiedyś coś takiego w struclu