Sciąga przy hamowaniu raz w lewo raz w prawo....

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
przy hamowanie ściąga mnie w lewo lub w prawo, szczególnie na koleinach. W koleinie normalnie wyrywa mi kierownice. Opony z tyłu na obrzeżach się ścierają o wiele szybciej. Przed zimą były prawie nowe a teraz brzegi są już łyse. Na dodatek nieraz zapala mi się lampka od abs. Co to może się dziać?
  
 
znajmy mial tak w swoim aucie i byla to wina wachaczy, tuleje mu podopadaly czy cos w tym stylu. Ja tez tak mam w swoim escorcie ale tylko z przodu identycznie jak ty wiec czekam tylko jak sie ociepli i odrazu wymiana wachaczy i amorkow i koncowki drazka
  
 
ja przód mam chyba ok bo ostatnio wymieniałem tuleje, ale ten tył to mnie martwi, szczególnie te opony :/
  
 
sprawdź na szarpakach stan zawieszenia - każdy luz, nawey mały może się przekładać na myszkowanie auta przy hamowaniu
  
 
Cytat:
2008-01-29 19:27:18, olej504 pisze:
ja przód mam chyba ok bo ostatnio wymieniałem tuleje, ale ten tył to mnie martwi, szczególnie te opony :/



zależy jakiej jakości założyłeś...
  
 
dzisiaj rozmawiałem z mechanikiem i niedługo wstawię essiego. Trzeba to zrobić bo szkoda opon ... no i strach jeździć żeby coś nie pi.....