Skrzynia biegów 126p

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czy ktoś miał taką awarię, że jak wrzuca wsteczny i jedzie do tyłu, to jest szarpnięcie i zblokowanie kół, a następnie normalnie cofa. Nie chce mi się rozkładać skrzyni, dlatego pytam.
  
 
O - a i pewnie
Wylamaly ci sie zeby kltoregos biegu i wpadaja w tryby wstecznego. Lepiej zrob to jak najszybciej, bo ja zdazylem zmielic wszystkei pozostale.....
  
 
tak troche O/T , forti masz moze jakies filmy jeszcze z udzialem Twojego malca? mam tylko F&F.avi z jakichs kjs'ow i tam gdzie sie scinasz z mondeo 1.8 ... filmik zayebisty chetnie bym zobaczyl wiecej 1.1 w akcji
  
 
jakby ktos chcial wiedziec co sie stalo to wyjasniam
posypalo sie lozysko walka atakujacego i przez to kolo talerzowe starcilo 3 zeby i dlatego to sie tak dzial0o dalo by sie na tym jezdzic jeszcze troche ale z ryzykiem ze obudowe rozlupie
jak rozlozylem skrzynie to sie posypaly resztki lozyska tzn juz nie waleczki tylko jakies dziwne splaszczone gowienka
  
 
RATUNKU!!!! Właśnie coś stało sie ze skrzynią!! Gdy włączę jakikolwiek bieg i puszczę sprzęgło wydobywa się dziwięk niczym zmienianie biegu z 3 lub 2 na jedynkę!! Prędkościomierz skacze od razu na 60 km/h a autko stoi!! Stałos ie to przy redukcji z 3 na 2przed zakrętem. Ratujecie!! Umarła całaskrzynia czy tylko część!! Przeguby nowiutkie!!
  
 
a nie urwal sie przegub czasami?
  
 
Są nowiutkie!! Doslownie dwa dni!! Moze to flansza (ta żeliwna)??
  
 
Prawie w ciemno i prawie na 100% poszedl zabierak...sam tak mialem niedawno...
  
 
A czy zabierak jest tym samym co flansza?? Czy jest to coś żeliwne, z jednej storny przykręcane do przegubu a z drugiej strony zakładany na półoś?? Jeśli tak to super!! Dogadaliśmy sie!!
  
 
Cytat:
2003-07-14 15:07:12, ZoLt4R pisze:
tak troche O/T , forti masz moze jakies filmy jeszcze z udzialem Twojego malca? mam tylko F&F.avi z jakichs kjs'ow i tam gdzie sie scinasz z mondeo 1.8 ... filmik zayebisty chetnie bym zobaczyl wiecej 1.1 w akcji


z checią zobaczyl bym ten filmik, tylko skąd go pobrać...
  
 
Cytat:
2003-07-24 00:05:33, Lunatic pisze:
Cytat:
2003-07-14 15:07:12, ZoLt4R pisze:
tak troche O/T , forti masz moze jakies filmy jeszcze z udzialem Twojego malca? mam tylko F&F.avi z jakichs kjs'ow i tam gdzie sie scinasz z mondeo 1.8 ... filmik zayebisty chetnie bym zobaczyl wiecej 1.1 w akcji


z checią zobaczyl bym ten filmik, tylko skąd go pobrać...



no ja go mam na dysku zajmuje kolo 30MB, naprawde warto zobaczyc tyle ze nie pamietam skad go mozna sciagnac , kiedys forti podawal link, jakby ktos mial miejsce na stronie albo ftp'a chetnie uploadne

pozdrawiam
  
 
Tak to jest wlasnie zabierak...
  
 
atena.polhost.pl/~wrc/f&f.avi
  
 
Naprawiłem!! Uff, to tylko na szczęscie to!! Zabierak bądź jak kto woli flansza. Dzięki za pomoc!!
  
 
Wracając do tematu skrzyni mam pytanie.
Podczas jazdy na 3 biegu (przy większej prędkości) zaczyna mi strasznie dzwonić w skrzyni. Co jest tego przyczyną? Może ktoś miał taki problem?!
Jeszcze jedno: przy dociśnięciu drążka do przodu wszystko cichnie.
  
 
wybił ci sie mechanizm drążka spróbój ściągnąc gume na lewarku i zaatakuj to jakimś smarem jeśli to nie pomoże bedziesz musiał to rozebrac i powymieniac tulejki
  
 
OK, spróbuje. Mam nadzieje, że pomorze.
  
 
jeśli ktoś ptrzewbuje to mam skrzynie na zvbyciu
  
 
A co to za skrzynia?
Będzie coś z niej jeszcze?
  
 
Cytat:
2003-08-02 19:55:30, Marek_C pisze:
A co to za skrzynia?
Będzie coś z niej jeszcze?



ładna skrzynia

będzie z niej coś jeszcze