[WojZdzisiu] Eska sprzedana - Strona 7

  szukane wyrażenia:   eska
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2009-07-29 23:18:43, jocker9003 pisze:
a swiatla normalnie widac??czy zmienily lekko barwe?? miski nie beda sie czepiac??bo tez chce wlasnie tylnie lampy przyciemnic i sie zastanawiam czym..



Pan na przeglądzie dziwił sie jak ładnie światła widać, z początku pytał czy to wogle świeci
  
 
Cytat:
2009-07-29 22:51:12, WojZdzisiu pisze:
Tył malowałem motipem ale pd ręką miałem klar i pomyślałem że będzie sie kozacko błyszczeć a tu lipa, mat wyszedł



Zrob polerke - w macie kicha jest.
  
 
a jakiego motipa kupiles gdzie?
  
 
Niewiem na allegro zamawiałem, a z nerwów puszke gdzieś wy***

A polerki nie będzie tylko kozak lakiernik mi pomaluje jak trzeba

A swoją drogą takie matowe nawet mi sie podobają
  
 
Za grubą 1 warstwę położyłeś, a potem poprawiłeś 2 lub nawet 3 warstwą. Dlatego wyszedł mat. Miałem to samo jak eksperymentowałem z czarnym.
Nitro pięknie wszystko zmyjesz i dawaj jeszcze raz. Cienkimi warstwami i nie patrz na to że gdzieś się przyciemniło mocniej a gdzieś mniej, poczekaj aż samo się pięknie rozleje i będzie jednolita barwa. Im więcej warstw tym barwa będzie intensywniejsza.
Jak już ładnie podeschnie walnij bezbarwnym żeby Motip nie zlazł, bez zabezpieczenia lekko przejedziesz paznokciem i zrobisz piękną rysę

Taki spray do lamp można kupić w sklepach motoryzacyjnych bądź w NorAuto lub podobnych marketach. koszt od 10 do 20 zł puszka
Kiedyś w Real kupiłem 2 puszki za 14 zł.
  
 
Cytat:
2009-07-31 14:12:46, kolo21dg pisze:
... Nitro pięknie wszystko zmyjesz i dawaj jeszcze raz. ....


a nitro nie zmatowi plastiku?
  
 
Ja myłem nitro i nic się nie stało, Ale kolega w audi mył nitro przednie lampy (soczewki i plexi) dodam że to były oryginały audi i nie pytajcie gdzie po godzinie trafiły
  
 
Cytat:
2009-07-31 14:31:03, surec pisze:
a nitro nie zmatowi plastiku?



Zmatowi,ale nie robi to roznicy bo i tak beda malowane,nie ??
  
 
a lepszy taki spray czy folia?? chodzi mi o jakos swiecenia oraz przeglad i miski??
  
 
Cytat:
2009-07-31 21:33:15, jocker9003 pisze:
a lepszy taki spray czy folia?? chodzi mi o jakos swiecenia oraz przeglad i miski??


wg mnie spray
  
 
Folia sie nie nadaje, bo lampa za obła i kupa wyjdzie
  
 
a masz jakies zdjecia jak one swieca??wsteczny jest nadal biały czy zmienil barwe? bo cos nie jestem przekonany do spraya... to mówisz ze przeglad bez problemu??
  
 
Zależy ile warstw położysz. Im więcej tym bardziej kierunki będą wpadać w czerwień, a co do wstecznego to 1 cieniutka warstwa nieznacznie zmieni barwę ale i tak będzie różowy

Tak to u mnie wygląda po 3 warstwach


Miśki już oglądali powiedzieli że kierunki są czerwone, ja odparłem że w stosunku do świateł mijania są pomarańczowe i dali mi spokój. Całe szczęście że nie widzieli wstecznego

Na przeglądzie diagnosta nic nie powie jeżeli nie przesadzisz z barwą i nie będzie oglądał wstecznego co jest mało prawdopodobne.

Co do kwestii spray czy folia to zdecydowanie spray

[ wiadomość edytowana przez: kolo21dg dnia 2009-08-05 23:22:49 ]
  
 
Jakiś czas temu pytałem o kosmetyki Meguiars czy są warte swojej wysokiej ceny. Teraz wiem że nie będe kupował nic innego
Umyłem auto ich szamponem, potem przeleciałem glinką a na koniec wosk Tech wax 2.0 i efekt bajka Wszystko kosztowało mnie ponad 200 zł ale jestem zadowolony
A to fotki lipne bo telefonem ale coś tam widać jak sie świeci






Jutro lepsze fotki w słońcu.

Sorki ale musiałem
  
 
Na pierwszy ogień poszły obudowy lusterek, a same lusterka są następne w kolejce I może coś jeszcze sie okleji


  
 
pytanie za 10 pkt - to folia czy mata karbonowa?
  
 
Mnie sie jakoś nie podoba...
  
 
widac odrazu ze folia. tylko ze ta lepsza chyba z foliateca.
  
 
kwestia gustu

ale po widocznych zapowietrzeniach jestem stanowczo na NIE
  
 
Cytat:
2009-08-14 19:48:50, mlody84-07 pisze:
kwestia gustu ale po widocznych zapowietrzeniach jestem stanowczo na NIE



Tylko młody zobacz że to jest troche skomplikowany element do oklejenia.Idealnie nie jest ale jak na pierwszy raz jestem zadowolony A jest to folia 3M na żywo jeszcze lepiej wygląda