Majówka wyjazdówka - Strona 6

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Aha czyli to ja zamieściłem taką fote. Sorki

Pozdrawiam
igiers
  
 
Nie wiem pod który temat sie podłaczyć wiec napisze tutaj. W sobote jade na wesele w okolice Moraga. A ze mam jeszcze egzaminy rano w szkole to w odróznieniu od reszty rodziny(która jedzie wynajetym autobusem) jade swoją Ładną Przynajmniej jakas niezaleznosc
  
 
Majówka 2009 (NAMIOTY, NAMIOTY, NAMIOTY) robimy?

Pozdrawiam

igiers
  
 
hmmm... wszystko zalezy od terminu, bo ja już mam w planach piknik eterowy.
  
 
Cytat:
2009-03-28 08:26:57, Góral pisze:
hmmm... wszystko zalezy od terminu, bo ja już mam w planach piknik eterowy.



Czyli jak? Znowu w domku z płyty sie bawicie?

Pozdrawiam

igiers
  
 
jest duża szansa
  
 
Ale to 1-3.05.2009 tak zaplanowany masz?
  
 
sluchajcie, czy jest jakis konkretny plan wyjazdu majowego? bo mam pare pomyslow, moglbym zajac sie ich organizacja tylko musze wiedziec ile osob na bank by chcialo pojechac swoimi Ladzianami do. np. SULEJOWA wiem jak zdobyc kontakt do Patryka Mikiciuka i moglby zrobic z nami Legendy PRLu raz jeszcze.
  
 
PLAN raczej nie istnieje ( czyli nic nowego), ale jak masz czas by cos zorganizowac to ja sie pisze na legendę

Pozdrawiam

igiers
  
 
Bardzo dobry pomysł kuba jesli tylko masz taką możliwość zorganizowania czegos to ja rowniez sie na to pisze!
  
 
Igor, 1.3 to ostatni termin w maju jaki mi jeszcze został

Plan? Jak zawsze: namiot, pole, ognisko, znajomi...
  
 
kuba_gorzad mial cos organizować ale jak narazie nic nie słychać na ten temat od niego.
  
 
JA tam namiot mam, teraz tylko pola poszukać.

Tomek, 1-3 czy 1 lub 3?

Lubelszczyzna czy mazowsze?

Pozdrawiam

igiers
  
 
Dzwonić tu?
  
 
Czy lepiej tu? tu pewnie fajniej
  
 
przechwalilem sie Panowie. W dodatku na tyle, ze sam nigdzie nie bede miec czasu wyjechac. Najwczesniej moge cos zorganizowac w lipcu. Bylby to Sulejow. "Legenda" oczywiscie bylaby aktualna
  
 
Cytat:
2009-04-14 22:54:41, kuba_gorzad pisze:
przechwalilem sie Panowie. W dodatku na tyle, ze sam nigdzie nie bede miec czasu wyjechac. Najwczesniej moge cos zorganizowac w lipcu. Bylby to Sulejow. "Legenda" oczywiscie bylaby aktualna



Mam nadzeije ze sie postarasz teraz kolego, zorganizowac LEGENDE w Lipcu!

Pozdrawiam
igiers
  
 
Halo, halo

Zapraszam chętnych na MAJÓWKĘ-WYJAZDÓWKĘ 2009

tym razem impreza sie odbędzie w ośrodku wypoczynkowo rekreacyjnym w TUŁOWICACH koło sochaczewa

prosze o zabranie namiotów, oczywiście jak ktoś nie ma to pewnie sie da kimnoc w aucie lub u kogoś w namiocie.

Cennik:

za rozstawienie namiotu 1-2 os - 7,00 PLN, 3-4 os. - 15,00 PLN. Impreza od 1 do 2 maja a i opłata klimatyczna 3,00 pln/dzień


Zapraszam na zapisy
  
 
Kto sie wybiera?

1) igiers, lada + namiot
2)
  
 
Ja to może w przelocie bym wpadł się zapoznać bo akurat bedę miał po drodze bo przez sochaczew do dziewczyny jezdze a patrzyłem na mapie że to niedaleko