Tarczówki przód, a co z tyłem??? 126p

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czy przy tarczówkach z przodu zakłada się cylinderki przednia do tyłu???
  
 
dokladnie tak

a najlepiej bebny alu od uno turbo i szczeki ferodo,
  
 
To życzę wszystkiego najlepszego w poszukiwaniach, bo Uno Turbo miało tarcze z tyłu.
  
 
Panowie ja mam z tyłu serie hample i nie narzekam, a odnośnie tego Uno to rzeczywiście możecie długo szukać
  
 
Ja na tył wrzucilem wszystko noofki.
Cylinderki dalem oryginalnie tylne. Szczeki ferodo i bembny brembo - Od CCSa. Osobiscie odradzam bembny brembo bo jeden mialem qwa niedotoczony
  
 
Wiec jak to z tym jest

Bo po wywaleniu bebnow zostały mi prawie nowki cylinderki przednie i zastanawiam sie nad wsadzeniem ich do tyłu

Jakie doswadczenia maja posiadacze tarczówek z takim rozwiazaniem (lub bez niego)

Co polecacie??
  
 
ja zalozylem tarcze z DF`a z klockami fomaru...z tylu zostaly seryjne bebny(ale chyab sa one z CC) i szczeki ferodo (tez od CC)
no i...na suchym jest zaje...fajnie...
natomist na sliskim trza mocno uwazac...bo saneczki sie robia...
tez sie caly czas zastanawialem nad wsadzeniem przednich cylinderkow na tyl...bo przod zbyt szybko mi sie blokowal(zanim tyl zaczal porzadnie hamowac)

ale teraz zmieniam fure...i zobacze jak to bedzie sie dzialo w nowej...
  
 
wlasnie skonczylem robic z hamulcami

przerzucilem przednie cylinderki na tył i musze powiedziec ze nie zaluje tej decyzji

jak zechce to sie 4 kola blokuja a jak delikatniej wciskam to tylko przod

wiec polecam tekie rozwiazanie przy tarczówkach
  
 
O, to fajnie Też tak zrobię, będę mógł wydajniej ludzi na przejściach dla pieszych straszyć. Obecnie robię to tak że podjeżdżam do przejścia mając ok. 30 km/h, naciskam mocno na pedał, rozlega się piiiip i nagle na przejściu jest pusto...