Jaki akumulator do 126? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2003-07-25 14:06:35, migiel pisze:
Dokładnie!!! 30 zeta!!!
W zime się okaże czy mój wybór był słuszny
Bosch kosztuje dwa razy więcej , a na to niestety nie stać przeciętnego polskiego serwisanta kompów




---------------------------------------------------------
Już za siedem dni jadę nad morze ... do Mielna


Jaką Centrę kupiłeś, Classic, czy Futura?? Myślę, że powinien Ci się dobrze spisywać. A Bosch jest dobry, ale drogi.
  
 
Kupiłem Centrę Classic!!!



------------------------------------
Już za cztery dni jadę nad morze ... do Mielna
  
 
No i zrobiłeś bardzo dobry zakup. Moja ma już ponad 4 lata i nadal się spisuje, aczkolwiek napięcie już ma niezbyt wysokie, ale cały czas odpalam bez najmniejszego problemu za pierwszym razem. Aczkolwiek następny akumulator, jaki będę kupował to będzie Centra Futura, gdyż ma jeszcze lepsze parametry od Classica, między innymi wyższy prąd rozruchowy.
  
 
Ja kupilem z przekretu Centre 45 (czy tez 40) do malera za 60 zl (facet ma dosjcia do tych co selekcjonuja z tasmy i zbieraja niekiedy DOBRE jako uszkodzone) na razie mam go 2 miesiace ale muza w moim Kenwoodzie 4*50 moze napiepszac przez 8 h i odpala bez zajakniecia. Poprzednia Centra 30 klekla po roku - nie wiem jak ta nowa zachowa si epo zimie ale mysle ze Centre warto polecic
  
 
Ja wcześniej miałem jakąś starą Centrę!!!Miała jakieś siedem latek , wystarczyło posłuchać muzy pół godzinki na moim Soniaczu i pochanko
Teraz na nowej Centrze slucham godzinami muzy na postoju, albo w garażu a fura potem pali aż miło



----------------------------------------------------
Już za jeden dzień jadę nad morze ... do Mielna
  
 
Mam okazję kupić do malucha akumulator bosch gigawatt 36AH 300A
Czy będzie dawał radę?
  
 
Cytat:
2009-10-01 08:46:17, kondziorally1 pisze:
Mam okazję kupić do malucha akumulator bosch gigawatt 36AH 300A Czy będzie dawał radę?


36Ah jest seryjnie, ja mam większy troche bo czasem lepiej mieć więcej prądu
  
 
skoro seryjnie jest taki, to czemu miałby nie dawać rady?
  
 
Cytat:
2009-10-01 09:12:22, Poochaty pisze:
skoro seryjnie jest taki, to czemu miałby nie dawać rady?


Ja mówię o rajdówce. Czasem zamiast alternatora dasz pustą prądnice, albo na jakiś KJS elektrownie na zderzak itp. Ja mam 45Ah - różnica w masie niewielka w porównaniu do 36Ah.
  
 
Witam

a moze ktos z was posiada SZNAJDERA albo slyszal cos na temat tych akumulatorow. Zima raczej jezdzil nie bede no chyba ze bedzie taka potzeba, chodzi raczej o to zeby nie zdech ja muza pogra na wzmaku z kawalkiem suba a silnik 1.1 ale raczej to chyba znaczenie niema????