Spot Legnica-lotnisko 09.11.2008 - Strona 11

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Będę jechał z Wrocławia, jest jakiś wstępny plan na to aby jakąś ekipą pojechać wspólnie??? Jeżeli są już jakieś ustalenia, to gdzie podjechać i na którą godzinę ???
  
 
Wstepnie sie zbierzemy w Legnicy na parkingu kolo fiata okolo 14 ale jak tam ekipa z wrocka wyrusza tego nie wiem.
  
 
podobno o 13 spod NOR AUTO
  
 
ok, jak nikt z Wrocławia się nie odezwie i się nie zgadamy... to będę na 14:00 pod salonem fiata ... Pytanie: abym jak coś się nie pogubił - w Legnicy jest jeden salon fiata, czy więcej ???
  
 
Spoxik, we Wrocławiu Nor auto super mi pasuje ... czekam na dokładne potwierdzenie tej informacji
  
 
Cytat:
2008-11-08 16:22:05, JarekBart pisze:
ok, jak nikt z Wrocławia się nie odezwie i się nie zgadamy... to będę na 14:00 pod salonem fiata ... Pytanie: abym jak coś się nie pogubił - w Legnicy jest jeden salon fiata, czy więcej ???


jak zjedziesz z autobana jedziesz na centrum dwu pasmowka i przed rondem po prawej stronie jest salon fiata.
  
 
Mozna przyjac ze Essi przygotowany







[ wiadomość edytowana przez: DRIVERRS_ dnia 2008-11-08 18:11:17 ]
  
 
Cytat:
2008-11-08 18:09:06, DRIVERRS_ pisze:
Mozna przyjac ze Essi przygotowany [ wiadomość edytowana przez: DRIVERRS_ dnia 2008-11-08 18:11:17 ]




...a ja nie myję umyłem na 1.11 i do dziś wygląda tak jak wyglądał w ten dzień wieczorem
  
 
ja ostatni tydzien duzo po deszczu jezdzilem a ze czeronym to jak za formula
  
 
Cytat:
2008-11-08 21:57:10, mako pisze:
...a ja nie myję umyłem na 1.11 i do dziś wygląda tak jak wyglądał w ten dzień wieczorem




....tzn że jest u....walony konkretnie ,bo od tamtego czasu pada
  
 
Cytat:
2008-11-08 16:23:19, JarekBart pisze:
Spoxik, we Wrocławiu Nor auto super mi pasuje ... czekam na dokładne potwierdzenie tej informacji


Ekipa z WRC spotyka się pod Norauto o 13 na 100%

-----------------
#2451

'Jest grill jest zabawa'
'Weźmy się i zróbcie'
  
 
a tak btw ... grill jakis bedzie? bo nie wiem czy mam zwierzyne jakas zabrac ze soba
  
 
Cytat:
2008-11-08 22:32:28, Pre100n pisze:
a tak btw ... grill jakis bedzie? bo nie wiem czy mam zwierzyne jakas zabrac ze soba


Presiu ja grilla mogę wziąć tylko nie wiem czy będziemy urządzać - bo ponoc mieliśmy iśc na pizzę do włocha a po drugie pogoda troche nijaka.

Ja miałem cały czas plan na grilla

-----------------
#2451

'Jest grill jest zabawa'
'Weźmy się i zróbcie'
  
 
Cytat:
2008-11-08 22:34:39, slawcek pisze:
Presiu ja grilla mogę wziąć tylko nie wiem czy będziemy urządzać - bo ponoc mieliśmy iśc na pizzę do włocha a po drugie pogoda troche nijaka. Ja miałem cały czas plan na grilla


Ja też jak coś będę miał grilla....
Jest taka fajna pogoda że można by przy grillu posiedzieć..
Co reszta na to?
  
 
Ja tam jestem za. A tak BTW ... parking przy NORAUTO - chodzi o ten z tyl. bo na przednim pewnie nie bedzie tyle miejsca.
  
 
Cytat:
2008-11-09 08:56:53, Pre100n pisze:
Ja tam jestem za. A tak BTW ... parking przy NORAUTO - chodzi o ten z tyl. bo na przednim pewnie nie bedzie tyle miejsca.


Z tyłu tzn. gdzie dokładnie?

-----------------
#2451

'Jest grill jest zabawa'
'Weźmy się i zróbcie'
  
 
Cytat:
2008-11-09 10:12:09, slawcek pisze:
Z tyłu tzn. gdzie dokładnie?


Od du#y strony
  
 
Cytat:
2008-11-09 10:18:21, djtados pisze:
Od du#y strony


Aha, dzięki Tados że mnie uświadomiłeś

-----------------
#2451

'Jest grill jest zabawa'
'Weźmy się i zróbcie'
  
 
No to my w domu, pszczola tez bezpiecznie odstawiona, bylo milo, pizza jak zawsze przerosla nasze mozliwosci, do nastepnego razu Panowie (i Panie rzecz jasna)
  
 
Dojechali my