XVIII - Burza mózgów

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco

Zgłaszać swoje propozycje dotyczące wiosennego zlotu
- nasze wymagania: lotnisko, ośrodek lub kwatery blisko siebie na na 30-50 aut, czyli 40-60 osób, spokojna okolica do przeprowadzenia rajdu.

To musi być.

Miejsce/region nie ważne, ważne jest kto jak i z czym.
A najważnijsze by byli tam Ci którzy chcą być
Termin koniec kwietnia początek maja.
Czas czwartek - niedziela.

Na następnym zlocie pojawi się kilka mocnych aut.
Jakieś B pogrzebane, szybkie senatory, pewnie evo a może jakiś lotek (może dwa?). Będzie ciekawie hardcorowo i bardzo szybko.
  
 
Cytat:
2008-10-30 20:56:44, PiotrS pisze:
Na następnym zlocie pojawi się kilka mocnych aut...może jakiś lotek (może dwa?).


  
 
Też mogę coś podrzucać, czy jestem wyłączony z programu ??
  
 
Cytat:
2008-10-31 12:01:37, Szcurek pisze:
Też mogę coś podrzucać, czy jestem wyłączony z programu ??

Bynajmniej, dawaj swoją koncepcję
 
 
Trzeba najpierw lotniska przebadać, kto nimi zarządza, w jakim są stanie i ile sobie życzą za wynajem.
Spróbuję się zorientować w następujących lokalizacjach:
- Kamień Śląski (pół roku temu było drogo, ale miały być jakieś zawirowania właścicielskie, więc trzeba odświeżyć dane i spróbować się dogadać
- Kraków-Rakowice-Czyżyny (muzeum lotnictwa, ale może udostępniają pas)
- Oleśnica
- Nowy Glinnik koło Tomaszowa Mazowieckiego (w sumie dobra lokalizacja, bo centrum Polski, ale oprócz tego, że jest tam lotnisko, to jeszcze nic nie wiem)
  
 
http://pl.wikipedia.org/wiki/Polskie_lotniska Sorry nie potrafię inaczej, zwróćcie uwagę na Nowe Miasto nad Pilicą. Większość lotnisk znajduje się na zachodzie lub półn. zachodzie.
  
 
Cytat:
2008-10-31 20:43:34, gumbas-66 pisze:
Większość lotnisk znajduje się na zachodzie lub półn. zachodzie.



dlatego tutaj padła pewna propozycja, jednak najpierw Szanowne Grono musi wspólnie zadecydować, czy to aby nie za daleko
  
 
7gsi 100km w ta czy w tamto, co za roznica dla naszych Bestii Wazne by warunki i fun byl na najwyzszym poziomie
  
 
Fatboy, nie pisz za wszystkich ... bo wiesz jak jest
Ostatni zlot ze względu na opinie większości był na południu i co ?

I to południe właśnie miało największe problemy z dojechaniem.

Ci co chcą dojadą wszędzie
  
 
Cytat:
2008-10-31 21:50:36, Wiktorzi pisze:
Ci co chcą dojadą wszędzie



dokladnie, wyjales mi to z ust, Ci co chca dojada wszedzie, ale niekoniecznie zawsze (roznie to w zyciu bywa i w ostatniej chwili cos wypada )
Tak czy siak az tak bardzo bym sie nie przejmowal ta odlegloscia. Zawsze dla jednych bedzie blizej dla drugich dalej.
  
 
Cytat:
2008-10-31 21:18:20, 7gsi pisze:
dlatego tutaj padła pewna propozycja, jednak najpierw Szanowne Grono musi wspólnie zadecydować, czy to aby nie za daleko



7gsi daj konkretną propozycję.

Admenn
Ostatni trafiłęm na takie zdjęcie


Ładne pedały co nie?
  
 
Cytat:
2008-11-01 08:33:16, PiotrS pisze:
7gsi daj konkretną propozycję.



wstępna koncepcja jest przygotowana, niedługo dogadam szczegóły z chłopakami i się odezwę.
  
 
Cytat:
2008-11-01 21:56:05, 7gsi pisze:
wstępna koncepcja jest przygotowana, niedługo dogadam szczegóły z chłopakami i się odezwę.


Nie, no konkurencję nam robią
Macie chłopaki fory, Układ Warszawski tam dużo lotnisk pobudował, u nas niestety ich jak na lekarstwo, zobaczymy czy da się kontrpropozycję sklecić.
  
 
Żadna konkurencja, bardziej alternatywa ...
Takich górek jak u Was to u nas na lekarstwo

  
 
Obserwuje i czekam ile $ zabrać, bo uwielbiam takie zloty, a nie wiem czy znów gdzieś nie wyjadę na "wakacje" na koszt MONu. Termin przełom kwietnia/maja sądzę, że odpowiedni, choć żony mogą mieć odmienne zdanie

A może coś w okolicach Torunia ? Byłem tam, tzn. za Toruniem (nie pamiętam dokładnie gdzie) parę lat temu na Auto Tuning Show. Wielka przestrzeń biwakowa, długi pas (chyba byłe lotnisko) i w sumie to każdemu daje +/- podobną odległość do przebycia na zlot.

Tak samo lotnisko w Pile, tam też ponoć odbywają się różnego rodzaju zloty ...
  
 
IndiGen - to do dziela, nic nie stoi na przeszkodzie aby tam bylo, wsiadaj w samochod i badaj teren.
  
 
Cytat:
2008-11-02 22:46:14, Brutal pisze:
IndiGen - to do dziela, nic nie stoi na przeszkodzie aby tam bylo, wsiadaj w samochod i badaj teren.



z ust mi to wyjoles
  
 
Hmmm, a nie ma nikogo z LOB z tamtych okolic ?
Podałem tylko przykłady ... a Wy już mnie pakujecie w auto
  
 
Cytat:
2008-11-03 19:03:16, IndiGen pisze:
Hmmm, a nie ma nikogo z LOB z tamtych okolic ? Podałem tylko przykłady ... a Wy już mnie pakujecie w auto



Tutaj konkrety trza rzucać. Uzgodnimy to wrzucimy
  
 
..A co powiecie na Lublin?

Tor 1000zł za dzień z obsługą:


Nocleg:
www.malibu.lublin.pl


A może Radom?

Tor: (Cena do ustalenia, ale na pewno wyzsza niz w Lublinie)




Nocleg:

www.noclegi.interia.pl/oeelp-jedlnia,jedlnia-letnisko.html