Zarżnał sie rozrusznik??[126]

  szukane wyrażenia:   rozrusznik
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
A wiec jak przekrece kluczykiem...to rozrusznik nai buuu...ani zgrrrr...kompletnie nic...jakby go nie bylo...w tym samym momencie kontrolki tez nic...nadal sie pala...nawet nie przygasają...
miał cosik takiego ktos z was???
drogo to bedzie???
aha i czy da rade zribic taka zamiane bo mam w piwnicy rozrusznik tylko ze na linke...da rade z tych dwoch zesztukowac jeden na kluczyk???
  
 
a kto umarł ten nie żyje ...
  
 
sprawdz kabel + czy ci sie nie odpiął od rozrusznika to taki mały kabel na wsuwke
  
 
Padła ci cela w akumulatorze, sprawdz poziom i gestośc elektrolitu.Zobacz czy kręci na innym akumulatorze(dobrym)
  
 
a moze elektryka? niedawno to przerabialem.
  
 
Też mi sie to zdażyło ostatnio ( jakieś 2 tygodnie temu). Sprawdź kable czy ci sie nie odkręciły przy rozruszniku. U mnie sie nakrętka poluzowała i przekręcam kluczyk a tu tylko kontrolki przygasają. Pomyślałem że trafiło rozrusznik bo dzień wcześniej w Rzeszowie tak lało że na ulicy wody było prawie po drzwi. Na szczęście tylko nakrętka sie poluzowała, dokręciłem i kręci.
  
 
Ja to miałem u siebie notorycznie bo zsuwała się wsuwka z kablem z rozrusznika i po prostu nie miał prądu
  
 
Cytat:
2003-08-03 20:08:44, SMOCZEK pisze:
Padła ci cela w akumulatorze, sprawdz poziom i gestośc elektrolitu.Zobacz czy kręci na innym akumulatorze(dobrym)


skoro kontrolki nie przygasają to nie cela.. ja mam właśnie 3 celę padniętą i wszystko gaśnie przy próbie odpalenia..

sprwadź wszystkie kable..
  
 
Akum to napewno nie...bo nowka nierdzewka...kable raczej tez nie...dzis nurkowalem i wszystkie sa przykrecone...chyab ze ktorych sie gdzis przetarl...
  
 
madcar sprawdz mówie ci mały plusowy może być gdzieś przetarty
sprawdz też czy w bezpiecznikach nie wypieła ci sie któraś wsuwka
  
 
DZisiaj najpierw mialem cos takiego że przekręcam stacyjke ia rozrusznik mi pyk,pyk i nie kręci... Potem spaliła mi sie cała instalacjia. CZy to wina rozrusznika? Jak tak to co mu było? Bo w sumie jutro obejrze dokladniej co i jak ale jak narazie to mam zero prądu na wszystkim.
  
 
Mad posprawdzaj wszystkie kable, u mnie na pierwszy rzut oka tez bylo wszystko ok ale jak dokladniej popatrzylem to jeden byl przetarty kilka zasniedzialych itd....
  
 
to nie rozrusznik....chyab ze umartl tylko troszke..moze jest na wykonczeniu...bo dzis u mechanika zakrecil(jak na zlosc...u mechanika zawsze wszystko dzial a u mnie na P nie)...ale nie tak aby odpalil...no w kazdym badz razie cosik jest z elektryka...bo i sygnalu dzwiekowego nie bylo....pare kontorolek sie nie apli... aczsem pali...normalnie Archiwum X
  
 
ja jak miałem źle rozrusznik podpięty, to też nie miałem klaksonu...
  
 
A jednak rozrusznik...tzn wirnik...do wymiany...30zł...bo uzywany...
na razie mam spokoj...tyle ze mi sygnal dzwiekowy wysiadl...no coz...trza bedzie sprawdzic
  
 
zacznij od bezpiecznikow
  
 
A nie wpadł nikt na to, że prozaicznie szczotki mogą być zużyte? Objaw właśnie jest taki że jest kompletnie głucho po przekręceniu kluczyka, nawet elektromagnes nie trzaska.