Uszczelka przedniej szyby cabrio

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czy idzie ja wyciagnac i wymienic podobnie jak w tylnej klapie czy jest wklejana razem z szyba??
  
 
ja też przymierzam się do wymiany tej uszczelki i wydaje mi się ze można ją spokojnie zdjąć
  
 
Jak masz uszczelki starego typu to górna wychodzi. Reszty nie wyjmiesz. Jak nowego to nic nie wyciągniesz.
Co do tylnej klapy to w hatch. nie da się wyciągnąć i włożyć uszczelki. Jak wyciągniesz to nie włożysz.
  
 
Cytat:
Co do tylnej klapy to w hatch. nie da się wyciągnąć i włożyć uszczelki. Jak wyciągniesz to nie włożysz.



Oj da się da
 
 
Cytat:
2008-12-30 23:36:18, michu07 pisze:
Oj da się da



Moja zaraz rok od malowania leży i nic Kilka razy próbowałem ale cierpliwości brak
  
 
uszczelka ma wstawkę aluminiową więc jak wyciągniesz to pofałdujesz, u siebie mam sparciałą i brzydko wygląda, jak próbowałem ją wyciągnąć i wyczyścić z syfu pod spodem to już nie wróciła do pozycji jak dalej.
  
 
Cytat:
2008-12-31 08:00:24, Kleszczak pisze:
uszczelka ma wstawkę aluminiową więc jak wyciągniesz to pofałdujesz, u siebie mam sparciałą i brzydko wygląda, jak próbowałem ją wyciągnąć i wyczyścić z syfu pod spodem to już nie wróciła do pozycji jak dalej.



No wlasnie ,mam w jednym miejscu jakby "wyjeta" na odcinku 10ck przy slupku i brzydko to wyglada ,po za tym aluminium sie utlenia w niej i babli dostala ...
  
 
u mnie da rade wyjac troche z boku, ale na calosci nie sprawdzalem, jednak u mnie szyba byla zmieniana wiec i uszczelki sa pewnie nowe.