Wskaźnik tempertury passat B3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam! posiadam passata B3 rok produkcji nadwozia 1988 a silnik 1996 mam problem ponieważ wskaźnik temperatury nie działa sprawdzałem różnymi sposobami zmieniłem licznik stykałem przewodu różne cuda nie widy ale efektu zero. Ostatnio wyczytałem w internecie że do licznika musi być podpięty kabel masowy ale nie wiem gdzie go podpiąć. Jeżeli coś wiecie na ten temat bardzo bym prosił o pomoc!%20x()
  
 
sprawdz pierwsze czy czujnik temp dziala czy od niego nie ejst gdzies kabel przetarty i czy wszytsko ok
koszt czujnika ok 20 zł
  
 
Zaraz zaraz.... a jesteś pewny ze to masa? A nie masz przerwy w przewodzie od czujnika?

-----------------
--- Biały ---
ten zły admin
  
 
Nie wiem wymieniłem licznik i nic patrzałem sposób który wyczytałem na jakimś innym forum że jak się zmostkuje w kostce dwa styki to czujnik powinien się podnieść do maximum ale efektu nie było nie wiem może faktycznie ten kabel jest gdzieś przetarty ale sprawdze dopiero za jakieś trzy miesiące bo samochód jest obecnie w Belgi.
  
 
jakby nie bylo masy to licznik by nie dzialal tak samo jak wszystkie konrotlki (albo by byla choinka) moze masz gdzies sciezki przetarte albo zimne luty na liczniku