[OFF TOPIC] Nuda 2009

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wszystkim Forumowiczom oraz innym Miłośnikom i ich rodzinom w Nowym Roku życzę jak najwięcej sukcesów na każdym polu. Życzę też pociechy z samochodów i coraz bardziej taniejących paliw.


[ wiadomość edytowana przez: Koot dnia 2009-01-01 00:40:27 ]
  
 
Paliwa tanieją a ja nie mogę złapać śruby...
  
 
To ja jeszcze raz: Wszystkiego Dobrego w 2009 !!
  
 
Rowniez zycze wszystkim Wszystkiego Najlepszego w tym miendzynarodowym dniu kaca.
  
 
Aby był jeszcze lepszy niż poprzedni!!
Szczęścia i zdrowia!!
  
 

Poszukuje "skośnej" kopułki rozdzielacza .. szlag mnie trafia z tą standardową, ciągle mi przewody WN włażą w rurę od ciepłego powietrza a ten od cewki ledwo sięga:/ ... może ma ktoś takie coś w garażu i chciał by się pozbyć w zamian za piwko bądź dwa?
  
 
Na Allegro dopiero co widziałem za 29zł.

(Edycja):
O proszę - tylko 24,90.

[ wiadomość edytowana przez: Koot dnia 2009-01-03 15:52:14 ]
  
 
Oglądam "Życie na gorąco" na KP-ten fiacik robi wrażenie
  
 
Trochu zmroziło -17, ciekawe czy auto będzie współpracować
  
 
No właśnie też się zastanawiam czy klekot zapyci.
  
 
Ja dziś przegrałem batalię z zimą i przeżyłem traumę dojeżdżając autobusem do firmy

w Bysewie -19 KJM !
  
 
Rano w radiu mówili, że w Olsztyńskim w jakiejś miejscowości było -25,5 :O A u mnie -2, śnieg pada, zima zaskoczyła drogowców
  
 
Poldek odpalił jak zwykle "na dotyk".
  
 
Klekot dał radę - ale dopiero ze sznurka
Co ciekawe aku się nie poddał, rozrusznik kręcił jak głupi, ale silnik nie chciał zaskoczyć. Chyba kupię jakiś cudowny środek do ON i zaaplikuję do baku - zobaczymy jutro.
  
 
Albo pierscienie zmien.
  
 
Do jutra mogę nie zdążyć.
Jak było do -10 to odpalał.
Dziś rano pokazywał -15.
Czekam na odbiór auta służbowego - też klekot zobaczymy jak on będzie odpalał.
  
 
Autostartem w dolot psiknac i powinien klunkr bez problemu odpalic W moim nie trybi plomieniowka i 2 akumulatory bym zamordowal zanim bym odpalil, autostartem psikne i po 4 - 5 obrocie walu zaskakuje Oczywiscie takie problemy tylko przy temperaturach minusowych
  
 
Witam wszystkich w Nowym Roku, dużo zdrówka i mamony...

Cytat:
2009-01-05 09:59:30, Lafaar pisze:
Chyba kupię jakiś cudowny środek do ON i zaaplikuję do baku - zobaczymy jutro.



Lafaar podstawa zimą w klekotach to aby nie jeździć na pustym zbiorniku, stara zasada ludzi pracujących w firmach kurierskich.
Mój dziś przy -18 odpalił za drugim razem bez dodawania gazu, dziś zatankowałem też go do pełna, zobaczymy jak jutro... a no i przeczyściłem klemy bo się przez 6 lat troszkę nazbierało (auto rok 2002 i aku też... a nadal ładnie kręci)
  
 
Witam
Fabia przy -14 odpaliła na styk

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!
  
 
Putku, zawsze tankuję do pełna, za dużo jeżdżę, żeby wlewać paliwka po trochu. Bylebym odpalił jutro, pojutrze jadę do Wawy po służbówkę w pakiecie z assistancem, jak nie będzie chciała odpalać to niech się serwis martwi, hehe. A Fordzik sobie poczeka, aż mrozy zelżą i na wiosnę niech idzie do ludzi. Nie chcę więcej dezelea na prywatne auto.