Tłumik z blachy alu cienkosciennej ;)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam ponownie po krótkiej przerwie . Tym razem próbując wyeliminować nazbyt sportowo-wyczynowy dźwięk produkowany przez układ wydechowy mojego potwora pojechałem na podnośnik płytowy (żeby nie ryzykować progów) co jest o tyle lepsze od kanalu ze nie trzaba schodzic w dół bo autko jedzie do góry.
Po wstępnych oględzinach okazało się że tłumik środkowy jest w około 40% nieobecny, co było powodem wydostawania się spalin spod progu .
Nie mając w pobliżu niczego czym mógłbym ten tłumik podleczyć uciekłem się do sposobu "na MacGayver'a" - wykorzystując to co akurat było dostępne. Przyczynę problemu i efekt mojej twórczj pracy można zobaczyć na zdjęciach>> TUTAJ <<. Co sądzicie o takim sposobie "na przetrwanie"? Cały kompletny wydech (od dwururki po tłumik końcowy) mogę mieć za 84zł, więc chyba warto w to zainwestować. Ale ponieważ muszę jakoś dojechać do hurtowni po ten wydech i potem do miejsca montażu nie mogę ryzykować za3mania przez policje bo brakuje mi kilku rzeczy wiec musiałem jakoś go wyciszyć...
  
 
Brawa za inwencję. No i od ekologów medal za wykorzystanie surowców wtórnych
  
 
pomysł jest super
  
 
Szkoda że jest pod spodem i nie widać nadrukowanych elementów dekoracyjnych na powierzchni blachy - są lepsze niż te wszystkie napisy Remus Walker i wszystkie inne bezalkoholowe
  
 
Cytat:
2003-08-14 07:19:19, piotrzezglobic pisze:
Szkoda że jest pod spodem i nie widać nadrukowanych elementów dekoracyjnych na powierzchni blachy - są lepsze niż te wszystkie napisy Remus Walker i wszystkie inne bezalkoholowe


Zastanawiam się tylko jak długo te napisy wytrzymają. Jestem w trakcie kołowania nowego wydechu wiec moze po demontarzu jeszcze bedzie sie "malowanie" trzymac .
  
 
Bardzo mnie sie ten pomysl podoba ciekawe co jeszcze mozna z niego zbudowac Bo akurat tak sie sklada ze tego surowca mam duuuzo

Pozwolilem sobie wstawic fotki

PRZED

PO


pozdr
  
 
Cytat:
2003-08-14 13:24:03, thaniel pisze:
(...) Pozwolilem sobie wstawic fotki (...)


To bardzo nie dobrze bo widzisz - wlasnie dlatego ich tu nie wstawialem zeby każde wyświetlenie/odświeżenie tematu nie powodowało ciągnięcia fotek z serwera, który niestety ma limit transferu (jak chyba wszystkie darmowe) i moze tym samym zablokowac wszystkie strony dostepne z tego konta nawet na godzine...
Ale tu chyba nie bedzie nikt tak czesto zagladal jak do tematu o moim Kanciaku, w którym ciągle pojawia się coś nowego, bo tu nic sie nie zmieni

ps. Wstawiac fotki do postów to ja jeszcze umiem


[ wiadomość edytowana przez: Race_D dnia 2003-08-14 13:32:38 ]
  
 
He sorki jak wyedytujesz swojego posta tak ze nie bedzie cytatu z mojego posta to ja wyedytuje mojego posta i wywale te fotki

ufff ale namieszalem

pozdr