Warto kupić - Corolla E-11

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam
Rozgladam sie za jakąś corollką kolejna dla rodziny i znalazłem coś takiego:

Pierwsza E-11

Druga E-11

Trzecia E-11

Co mysli szanowne gremium o tych ofertach ?

pozdrowka
  
 
Nie czytałem opisów, więc nic pod tym względem. Kolorystycznie, to ta pierwsza wymiata
  
 
No czarna fktycznbie wymiata jak sie do niej podejdzie blizej,piekny zapach lakieru, chyba wszystko malowane razem z ....podwoziem, moze bylo tyle rdzy co na silniku wiec chciei ukryc.
Lapy,miska olejowa i blok pieknie skorodowany, co to jest lezala w wodzie ?
Oleju z 2cm za duzo na miarce pewnie wziela i ktos na "oko"dolał z pol litra
Masakros.....
Niebieska sprzedana ....
Szukamy dalej
  
 
W Bochni stoi 1.4 G6, niebieska.

Wczoraj oglądałem przelotnie, wygląda naprawdę fajnie.

pzdr
  
 
masz jakiegos linka, jest na allegro, otomoto ...?
  
 
Jak myślicie, co lepiej kupić? E11 przed face liftingiem z klimą, w dobrym stanie? Czy może już z silnikiem VVT-i , ale golasa?
Głównie interesuje mnie Wasza opinia o silnikach. Bo coś słyszałem, że te pierwsze VVT-i nie są tak mocne (czyt. wytrzymałe) jak te z ostatnich lat przed zmianami.
Czy te ('99) przed face liftingiem (1.3 86KM) liftbacki są made in Japan?
  
 
Cytat:
2009-05-08 22:44:11, piotr0437 pisze:
Jak myślicie, co lepiej kupić? E11 przed face liftingiem z klimą, w dobrym stanie? Czy może już z silnikiem VVT-i , ale golasa? Głównie interesuje mnie Wasza opinia o silnikach. Bo coś słyszałem, że te pierwsze VVT-i nie są tak mocne (czyt. wytrzymałe) jak te z ostatnich lat przed zmianami. Czy te ('99) przed face liftingiem (1.3 86KM) liftbacki są made in Japan?


Raczej bym wybrał wersje przed FL - właśnie z obawy przed wadami vvti. Z tego co kojarzę to raz byla w nich akcja gdzie wymieniali komputer silnika (to z powodu spalania stukowego) a dwa to brakowało jakichś dwóch kanalików w silniku i wymieniali tzw. short block silnika (to sie objawialo braniem oleju). Jesli trafisz auto ktore mialo to wymieniane to jest szansa ze bedzie ok.
  
 
Dzięki za odpowiedź, więc juz wiem czego szukać. Jak na razie pozostaje mi rower ale może w końcu coś znajdę
  
 
Piotr a może być sedan ?
  
 
Cytat:
2009-05-11 11:25:58, mazur pisze:
Piotr a może być sedan ?


czemu nie? a masz coś dla mnie ?
  
 
Znajomego ojciec jeździł taka z oczakami...
Pierwszy właściciel, kupiona w Polskim salonie, dwa komplety kół (oryginalne 14-ki toyoty z nowymi michalkami na lato, plus zimówki), garażowana i na 100% nie bita... granatowa

Sprzedać to chciał bo facet już jest starszy i doszli z synem do wniosku ze nie powinien już jeździć samochodem...

I teraz minusy... goły ten samochód był jak nie wiem co abs i poducha kierowcy tylko, reszta na piechote... i cena nie była jakoś tam specjalnie atrakcyjna taka wyższa rynkowa z tego co pamiętam.

Ja się zastanawiałem nad tym samochodem, ale zniechęciło mnie to ze benzynka i ze bida taka straszna. Jeśli jesteś zainteresowany to mogę się podpytać czy jeszcze ją mają czy sprzedana.
Oczywiście do obejrzenia we W-wie
  
 
Mnie by tam silnik odpowiadał.
Jak już mam kupić "z oczkami" to bardziej szukałbym z klimą. Bo żeby klimę wstawić do takiej, to się chyba nie opłaca.
W zasadzie szukam pewnego auta, kilka już sprawdziłem i się zawiodłem. Najgorsze są z komisów.
Jak na razie czekam na wieści od kolegi, którego znajomy ma ZZE120 do sprzedania.
Dzięki za info
  
 
Zgadza sie z Toba z (wyjatkiem motorka i dlatego też go nie kupiłem
Samochód nie był jakoś atrakcyjny cenowo,a goły aż przykro patrzeć. Tyle ze pewniak i normalnie eksploatowany.
Daj znać jak się rozmyślisz
  
 
Cytat:
2009-05-12 11:46:44, mazur pisze:
Zgadza sie z Toba z (wyjatkiem motorka i dlatego też go nie kupiłem Samochód nie był jakoś atrakcyjny cenowo,a goły aż przykro patrzeć. Tyle ze pewniak i normalnie eksploatowany. Daj znać jak się rozmyślisz


Daje znać,
wszystko co sprawdzam jakieś takie dziwne, jak dzownię i się pytam o samochód, to pada pytanie - a który?. A nie dzownię do komisów. Okazuje sie że któryś tam właściciel z kolei i auto coś ma lakierowane, ale bezwypadkowe.
Jak możesz to daj jakiś kontakt na priva - jak akutalne.
  
 
Dzwoniłem właśnie...
Sprzedana
Poszła w marcu za 12 tys.
  
 
i aktualizacja

Znajomy znalazł na zaprzyjaźnionej myjni na Wolskiej E11 liftbacka. Nie widziałem tego samochodu, ale fakty są następujące

1.4 benzynka, 99 rok, kolor biały, polski salon, bida straszna...
poduszka kierowcy tylko jest, nie bita, na tylnik zderzaku podobno jest jakieś wgniecenie, jak po oparciu o jakiś słupek czy inne cudo.
Kończy się podobno sprzęgło w tym samochodzie, jeździ normalnie, ale bierze już wysoko. Facet podobno może to zrobić albo sprzedać tak jak jest, kwestia dogadania.

Przelot tego autka to 230 tys. Cena podobno 10 tys do stargowania.

i tyle


Autko jest do obejrzenia na Wolskiej (za Płocką jadąc w stronę od Centrum) tam jest po prawej stronie taka myjnia "Auto Kółko" się to zwie Powołaj się na Daniela Dębińskiego (to ten znajmy mój)

  
 
Dzięki za info, trochę droga, jak na przebieg i te sprzęgło, ale postaram się tam podjechać (jak znajdę troche czasu)
Ja taką znalazłem :
gratka
tylko muszę na nią rzucić okiem jeszcze
  
 
i jak tam poszukiwania ?
  
 
czekam,
jutro powinno się wyjaśnić. Ale wolę nie zapeszać i nic nie mówić, bo raz już mi uciekła okazja - E11 z 2001 z klimą, elektryką, 150kk, alufelgi, za 14tyś, prowadzona(serwis) od początku przez mojego kolegę
  
 
tej nie warto: Śliczna
specjalnie pojechałem i nawet kasę wziąłem i ..... fachowca i okazało się, że chyba miała dachowanie.
Praktycznie wszystko lakierowane, najgorzej, że na prawym słupku miała jakiś sznyt, jakby miała tam łączenie, źle spasowana szyba przednia (oczywiście wymieniana), wilgoć w bagażniku (stęchlizna), Dużo szpachli, wątpliwy jest również przebieg.
A w ogóle to chyba auto komisowe - jak się chce dowiedzieć (telefonicznie) o samochód z ogłoszenie, pada pytanie, - A który? a na kluczykach przywieszka z nr rej sam. Szkoda czasu i przejechanych kilometrów.
Ładnie zrobiona do zdjęć i dla laika. W takim stanie to i za 8 000 zł bym nie kupił.