Podniesienie zawieszenia w 2105

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
chciałbym podnieśc tył w 2105. słyszałem, że można zastwoswac podkładki gumowe pod spręzyny i podobno pasowały z mercedesa w123. czy jest to dobry pomysł? prosze o pomoc
  
 
Po co chcesz podnieść? Lepiej opuść
  
 
Po co opuszczac ? Lepiej podnies!

Sprezyny z kombi(ewentualnie swoje oddaj do utwardzania- o ile znajdziesz taki zaklad co jeszcze sie tym zajmuje)z tym ze nalezy pomyslec o regulacji drazka poprzecznego - bo przestawia sie zawieszenie.
Gumy w sprezyny to tez jakies wyjscie(ew. pileczki tenisowe-tyl) ale ponoc niezbyt bezpieczne - jesli juz- polecal bym dystans pod sprezyne-cos na wzor oryginalnej podkladki blaszano gumowej- z tym ze wyzszej- material np. tarnamid/ertalon poli - o dobrych wlasciwosciach pod to.
Inne sprezyny(niwa/polonez-wzglednie truck)
  
 
jak chcesz to moge Ci opchnac sprezyny z kombi
  
 
musze podniesc bo ... mam zbiornik gazu 50 l w bagazniku i jak wjezdzam do garazu to mi chaczy tenm cholerny wlew.... dzięki wielkie. a za ile puscisz te z komibka> ttylko zcy to nowe są
  
 
uzywek, zwlaszcza z kombi samochodu- nie kupuj.
  
 
mialem je w 2103 przez tydzien i zrobilem na nich doslownie 10km.Kupilem nowki i wywalilem.Teraz leza w garazu. Uczciwie powiem-auto sie na nich duzo gorzej prowadzi.
  
 
gumy w sprezyny kupilem kiedys dedykowane do lady w sklepie normalnie, troche tyl sie podniosl, zalezy ile ci tam potrzeba zeby nie haczylo
  
 
dzięki. myslałem o gumach ale czy to prawda ze w miejscu gdzie konczy się guma sprężyna może pęknąć?