Ciche wycie w corolli d4d - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jeszcze czy mógłbys podać ile zapłaciłeś i co dokładnie wymieniłeś?U mnie wycie pojawia się znów ale zwykle jak jest zimny silnik.
  
 
Cytat:
2010-01-15 20:38:36, polgregor pisze:
Jeszcze czy mógłbys podać ile zapłaciłeś i co dokładnie wymieniłeś?U mnie wycie pojawia się znów ale zwykle jak jest zimny silnik.



poczytaj sobie:
http://avensis.info/viewtopic.php?t=5380
  
 
przeczytałem te posty w linku który podałeś no ale nie ma tam jednoznacnej odpowiedzi jak i za ile usunąć "pterodaktyla".Może i można z tym żyć aleczy czy nie przyniesie to ujemnych skutków w przyszłości.
Pozdrawiam.
  
 
Cytat:
2010-01-17 12:18:55, polgregor pisze:
przeczytałem te posty w linku który podałeś no ale nie ma tam jednoznacnej odpowiedzi jak i za ile usunąć "pterodaktyla".Może i można z tym żyć aleczy czy nie przyniesie to ujemnych skutków w przyszłości. Pozdrawiam.



Część 22180-27010 - 120PLN - pisałem o tym, nieuważnie czytałeś.
Czas wymiany ww elementu określona jest przez TMP na 0,4godziny. Nie wiem u kogo to będziesz robił i jakie ma stawki godzinowe. Poza ASO powinieneś zapłacić max 50-60PLN (ceny warszawskie). Cena robocizny w ASO to 200PLN netto za godzinę. A w Łapach czy Białymstoku ustalisz sobie sam
Powodzenia
Co do ujemnych skutków - wszyscy twierdzą, że nic się nie stanie, ale mnie ten dźwięk irytował, więc wydałem te prawie 200PLN.


[ wiadomość edytowana przez: jozef01 dnia 2010-01-17 17:37:35 ]
  
 
Wielkie Dzięki!!
Pozdrawiam