[MKVII] 1.8 D Wymiana rozrusznika,prosze o rade...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam czaje się do wymiany rozrusznika bo juz nowy mam w ręku i teraz pytanie..Czy pod blokiem dam rade go wymienić nie używając kanału??Gdzie dokładnie on się znajduje bo tak od góry niebardzo go widze...
  
 
Podniesisz maske, patrzysz po lewej stronie od chłodnicy i na dole jest.Dostaniesz się do niego od spodu, auto najlepiej chociaż z tej strony od rozrusznika na coś najechać żebyś miał swobodniejszy dostęp ale zderzak dla wygody będziesz musiał ściągnąć.
  
 
Cytat:
2009-10-25 14:30:41, Kleszczak pisze:
Podniesisz maske, patrzysz po lewej stronie od chłodnicy i na dole jest.Dostaniesz się do niego od spodu, auto najlepiej chociaż z tej strony od rozrusznika na coś najechać żebyś miał swobodniejszy dostęp ale zderzak dla wygody będziesz musiał ściągnąć.

Pitolicie Hipolicie , ja jak wyciągam rozrusznik czy ostatnio altek to prosto z ziemi bez ściągania zderzaka i unoszenia pojazdu bo też nie mam kanału. Tylko że ja jestem szczupły
  
 
Cytat:
ale zderzak dla wygody będziesz musiał ściągnąć.



Kleszczu ,po co ten zderzak .Prędzej wyjmiesz rozrusznik niż odkręcisz zderzak.
  
 
dla wygody a;e fakt że jak ktoś grzebie w aucie to bez tego wyciągnie. Kolega tutaj pyta o wyjęcie alternatora i już widać że nie zna się na tym więc wytłumaczyłem mu tak jak krowie na rowie żeby było wygodniej.
  
 
Cytat:
Kolega tutaj pyta o wyjęcie alternatora



Czekaj Kleszczu ...o co pyta ,u mnie pyta o rozrusznik
  
 
Nie ma żadnego problemu bez kanału, nawet chyba wygodniej jest od góry.