Czy to dobra Carina?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich forumowiczów.
Potrzebuję rady odnośnie tej Cariny
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10580360
Czy ktos widzi coś niepokojącego na pierwszy rzut oka?
Z góry dziękuję


[ wiadomość edytowana przez: Suchy dnia 2009-11-25 22:00:41 ]
[ powód edycji: poprawa linku ]
  
 
brak emblematów, malowany tylny zderzak, klapa ...i wycieraczka za bardzo do góry odstaje
ja tyle widzę


[ wiadomość edytowana przez: Talus dnia 2009-11-25 23:09:43 ]
  
 
Dziwnie niska cena jak za taki stan i ten rocznik .

Pozatym to facet napisał ze była uderzona w tył i prawdopodobnie kiedys tez inne naprawy blacharskie mogla miec .

Ze zdjęc wygląda nie najgorzej.

Siedzenia byly obszywane skórą , nie jest to fabryczna skóra poniewaz jak pamietac skóra w Carinie/Coronie wystepowała tylko w kolorze czarnym , do tego do kompletu byla kierownica obszyta skóra (czego tutaj brakuje) , galka zmiany biegów obszyta skora (tez tego tutaj brakuje) , boczki drzwiowe ze wstawkami skórzanymi. Trafiały sie tez dzwignie hamulca ręcznego fabrycznie obszyte skórą ale to głownie widziałem w Coronach.

Śmieszy mnie tylko jedno stwierdzenie : "Sprzedaję z żalem, z powodu jednej wady fabrycznej - brak klimatyzacji, przy małym dziecku ta wada staje się męcząca"

Kiedyś nie było klimatyzacji w autach tak powszechnej jak teraz i ludzie sobie radzili jakoś bez najmniejszego problemu z małymi dziecmi . Ja mam klime praktycznie we wszystkich autach i w lecie bardzo rzadko ich uzywam . Dlatego teraz to juz nawet nie jest dla mnie piorytet w zakupie auta . Lepiej byłoby jakby napisal ze juz mu sie znudziło auto i kupił duzo młodsze i nowsze .

A tak wracając do tematu to po tych zdjęciach nie najgorzej wyglada , ciekaw jestem jak w rzeczywistości by było .

Zderzak z tyłu ma pomalowany jak w wersji "Flash" , czyli cały w kolor bez tej "listwy" w kolorze czarnym jak z przodu. Mogli i przedni tak pomalować łacznie z klamkami . Lusterka ma malowane , nie byly napewno fabrycznie w kolorze .

Zresztą to jest auto które niedlugo bedzie miało rocznikowo 14 lat więc tez nie ma co wymagać niewiadomo czego od niego .


[ wiadomość edytowana przez: sterciu dnia 2009-11-26 14:39:50 ]
  
 
ta carina z tym opisem wystawiana jest przynajmniej z pół roku na allegro bądz oto moto.