[Zachodniopomorskie] Spot 9-10.01.2010 ( Łobez ) - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ja mogę tylko 10 ( w niedziele ) i to na krótki czas, pic nie będę, bo muszę dojechać do Szczecina. Sorry ale mam 2 dni na to aby odwiedzić rodzinę, dziewczynę i znajomych. Jeśli ustalicie 10 to moge wpaśc na kilka godzin.
  
 
Nic jak tylko zrobić spota z 9 na 10 stycznia,co do noclegu,cóż ja już spałem w samochodzie(2 osoby),w C-15 ,tyle że to był sierpień.
  
 
Liste czas tworzyć.Termin 9-10 styczeń,miejsce Łobez.
  
 
1.zsmarti
  
 
A ja się nie wpiszę

Ja proponuję do listy dodać:
a) chęć lub niechęć pozostania na noc
b) ilość osób towarzyszących - istotne przy obliczaniu miejsc noclegowych w mojej skromnej rezydencji
  
 
1.gregzw+1(nocka)
  
 
1.gregzw+1(nocka)
2.zsmarti 2os[nocka]
  
 
1.gregzw+1 (nocka)
2.zsmarti 2os (nocka)
3.BogdanROX (nocka)
  
 
1.gregzw+1 (nocka)
2.zsmarti 2os (nocka)
3.BogdanROX (nocka)
4.Byras (nocka)

Trzeba w końcu poznać Was
  
 
Ja się Dopisuje oststnio bez %% bylo fajnie to teraz czuje że będzie jeszcze lepiej Czyl i Cr1Pp0+Żonka Nocka


[ wiadomość edytowana przez: Cr1Pp0 dnia 2009-12-26 15:29:51 ]
  
 
Pytanie. Lecimy kolumną ze Sz-na na miejsce ?
  
 
Niom ja jestem za musze tylko wymienic Tą Sonde Bo nie dojade :/ Za duze spalanie bedzie

1.gregzw+1 (nocka)
2.zsmarti 2os (nocka)
3.BogdanROX (nocka)
4.Byras (nocka)
5.Cr1Pp0+Żonka (nocka)


Szykuje się grubbba Imprezzka a jak z noclegiem tzn Gdzie ??
  
 
No właśnie nocleg Widzę ładna lista się robi, pewnie do tego dojdzie kilka osób z FETP. Ja mam dwa pokoiki (35 m2) więc jak coś nie liczcie na komfortowe warunki spania Materac we własnym zakresie (ew. mogę napożyczać po znajomych ). Jak by ktoś chciał mogę popytać ceny pokoi w hoteliku. Jakoś się pomieścimy
  
 
A garaż masz?To go wysprzątaj,jakoś się pomieścimy.
  
 
Nie mam, mieszkam w bloku Damy radę jakoś
  
 
że tak powiem ,musimy dac rade
  
 
1.gregzw+1 (nocka)
2.zsmarti 2os (nocka)
3.BogdanROX (nocka)
4.Byras (nocka)
5.Cr1Pp0+Żonka (nocka)
6. witex88 (niedziela)


Do Zobaczenia !
  
 
Witam

Dawno mnie tutaj nie było, wchodzę, a tu się spot szykuje ;] Łobez to kawałeczek drogi, ale myślę, że damy radę podjechać z moim "emerytem" Czas najprawdopodobniej będę miał tylko w niedzielę, więc wstępnie na ten dzień się zapisuję.

1.gregzw+1 (nocka)
2.zsmarti 2os (nocka)
3.BogdanROX (nocka)
4.Byras (nocka)
5.Cr1Pp0+Żonka (nocka)
6. witex88 (niedziela)
7. Sakorius (niedziela)
  
 
Więc tak, kto chce zostać na noc, to niech zabierze ze sobą jakiś materac i koc, bo u mnie za dużo tego nie ma (może 2-3 sztuki).

Co do alkoholu i jedzenia, ze względu na zróżnicowane gusta proponował bym już po przejeździe przez miasto, udać się do jakiegoś sklepu (Tesco, Netto, 2 Biedronki, Polo, Lidl, Żabka, 2x nocny i kilka długo otwartych sklepików prywaciarzy, w razie czego 2 całodobowe Orleny - niecałe 10 tys. miasteczko ), w celu zakupu jedzenia i napojów

Prosił bym też osoby chętne o kontakt priv lub GG w celu dogadania współpracy w zakresie zaopatrzenia w zastawę stołową i szkło. U mnie tyle tego co dla 3 osobowej rodzinki

Zapraszamy serdecznie, wolny weekend w pracy mam już załatwiony, impreza będzie gruuuuba!!!
  
 
Jeszcze jak zrobimy konwój przez miasto to ruch zatamujemy