[Zachodniopomorskie] Spot 9-10.01.2010 ( Łobez ) - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Chętnie bym skorzystał z zaproszenia niestety od jutra zaczynam prace a jestem co dwa tygodnie w kraju i to tylko na weekend. Miłej zabawy
  
 
Spot już w ten weekend więc dopisywać się. Jeśli taka śnieżna pogoda się utrzyma do spota to proponuję w Sobotę zanim pojedziemy do Łobza, udać się na lotnisko Czarne polatać troszkę bokiem .

P.S Chyba niestety mamy już full komplet na nocleg u Matka, więc dodatkowe osoby dopisujące się później musiały by skorzystać z hotelu.

EDIT:

Zapodaję aktualną listę, jeśli kogoś nie dopisałem to śmiało proszę dopisać

1. Mateklobez (gospodarz imprezy)
2. gregzw+1 (nocka)
3. zsmarti 2os (nocka)
4. BogdanROX (nocka)
5. Byras (nocka)
6. Cr1Pp0+Żonka (nocka)
7. witex88 (niedziela)
8. Sakorius (niedziela)
9. piter (sobota)

W sobotę proponuję coś koło godziny 14 ? Na spokojnie sobie dojedziecie, mogę wyjechać naprzeciw ekipy ze Szczecina jeśli robicie kolumnę. Tylko jaką trasą lecicie ? Przez Płoty ? No i czy macie ochotę pojechać na to lotnisko poszaleć ?

[ wiadomość edytowana przez: BogdanROX dnia 2010-01-07 20:51:27 ]
  
 
Ano dokładnie. Lecimy kolumną ze Sz-na ?? Proponuje się ustawić gdzieś ustawić na mieście i wyruszyć w trasę.
  
 
Na 14-tą?W Łobzie?Ja przez Płoty będę leciał
  
 
W niedziele do której będziecie ?
  
 
Hej, hej! Ustawiamy się gdzieś w Szczecinie przed trasą?? Osobiście bym wolał ruszyć w grupie - raźniej i bezpieczniej w razie W...
  
 
Cytat:
2010-01-08 19:00:21, gregzw pisze:
Na 14-tą?W Łobzie?Ja przez Płoty będę leciał



Tzn na 14 ogólnie mówię, bo zanim polecimy do Łobza to chciałbym pojechać na to lotnisko poświrować na śniegu. Co wy na to ? To mogę na was czekać w Płotach na dworcu, pasi ?
  
 
A reszta śpi?? Jutro spot Panowie! Wstępny plan:

Zbiórka w Płotach ok 14:00
Przejazd na Czarne celem poświrowania na lotnisku
Kolumna do Łobza - rundka po mieście (może dwie)
Reszta potoczy się sama
  
 
A w tych Płotach to gdzie zbiórka ? Na dworcu ??
  
 
Cytat:
2010-01-08 23:39:12, Byras pisze:
A w tych Płotach to gdzie zbiórka ? Na dworcu ??



Myślę, że na dworcu byłoby najlepiej. To dosyć dobra miejscówka na większą ilość aut.
  
 
To jest PKP czy PKS ? Nie bardzo orientuje się w topografii tej mieściny...
  
 
w Płotach to ja nawet byłem swoim zielonym czołgiem
  
 
Cytat:
2010-01-08 23:46:14, Byras pisze:
To jest PKP czy PKS ? Nie bardzo orientuje się w topografii tej mieściny...



To jest zarówno PKP i PKS, jeśli się nie mylę to ulica Kolejowa. Od strony Szczecina jak wjedziesz to kieruj się na Trzebiatów/Gryfice, czyli jedziesz główna aż do świateł, na nich w lewo, potem głowną skręcasz w prawo i niecałe 100m po lewej widać dworzec ( taki bruk tam masz i duży plac ). Dasz radę ?
  
 
A co mam nie dać Najwyżej dzwonić będe
  
 
tak off topem.
nie wiem czy zauwazyliscie ale dworce pkp w kraju bardzo czesto sa na ulicy kolejowej lub tez w bezposredniej bliskosci.
tez tak macie? bo to ciekawe jest
  
 
Mój numer 501 715 501 jakby co
  
 
Cytat:
2010-01-09 00:06:25, CKsrv pisze:
tak off topem. nie wiem czy zauwazyliscie ale dworce pkp w kraju bardzo czesto sa na ulicy kolejowej lub tez w bezposredniej bliskosci. tez tak macie? bo to ciekawe jest



He he, no u mnie też obydwa są na Kolejowej

A ty, CKsrv, to bardziej z Koszalina,czy bardziej z Białegostoku? Kończyłem Samochodówkę w Koszalinie
  
 
Cytat:
2010-01-09 00:27:38, Mateklobez pisze:
He he, no u mnie też obydwa są na Kolejowej A ty, CKsrv, to bardziej z Koszalina,czy bardziej z Białegostoku? Kończyłem Samochodówkę w Koszalinie



Teraz głownie Biały ale jestem z Pomorza, pewnie po blachach to widac
W samochodowce mialem pol roku warsztatów, meczylismy S21 i młotki jak wszyscy z elektronika.
  
 
No i już doma jestem.Spocik spoko,czekam na następny.
Wicia jesteś hardcorem
  
 
ja terz w domu dzieki za spota i do nastepnego byle nie długo