[MK VII] Maska wymieniać czy klepać?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Tak wygląda moja maska





po stronie pasażera jest równo z błotnikiem, po stronie kierowcy odstaje, to następstwo małej stłuczki dzięki której bardziej mi popękał zderzak (w trakcie wymiany) i połamało mi zaczepy od grilla przy lampach. Teraz pytanie, wyprostować ją? Czy lepiej zmienić?
  
 
To wszystko zależy od kosztu klepania maski, czasem lepiej kupić nową niż klepać, ja tak zrobiłem - kupiłem nową i to nawet pod kolor
  
 
Za klepanie zaplacisz a i tak pewnie bedziesz musial pomalowac, a tu na forum gosc ma za 70pln maske pisze ze w bdb stanie
  
 
Maska od Tgkone klikTrochę jaśniejsza,ale to pewniak.


[ wiadomość edytowana przez: przemo2 dnia 2010-05-09 18:54:28 ]
 
 
Cytat:
Za klepanie zaplacisz a i tak pewnie bedziesz musial pomalowac, a tu na forum gosc ma za 70pln maske pisze ze w bdb stanie



tyle, że w innym kolorze, no właśnie też się tak zastanawiam, malowanie to 150zł z lakierem, znalazłem na allegro 1 w kolorze ale do malowania bo koleś miał stłuczkę poszła lampa i delikatnie maska, tyle, że do tej pory mi nie podesłał zdjęcia a w ciemno nie będę jechał prawie 100km...

Cytat:
2010-05-09 18:52:32, przemo2 pisze:
Maska od Tgkone klik



już pisałem do niego w tej sprawie, no tyle, że właśnie inny kolorek jest, przesyłka + malowanie i już mamy koło 180zł + 70zł maska...

czyli nie klepać tylko szukać innej ;]


[ wiadomość edytowana przez: nyatto dnia 2010-05-09 18:55:25 ]
  
 
za 70 masz u mnie oby 2 stan bdb mozesz przyjechac obadac ew wybrac ktora chcesz kolor nie jest twoj napewno i musial byś malowac. moim zdaniem lepiej kupic niz szpachlowac itp bo to po czasie wyjdzie,

z kraka do mnie masz 80km szuka jakiegos kolegi co ma samochod z gazem i Cie maska ponad stówkę wyjdzie

[ wiadomość edytowana przez: tgkone dnia 2010-05-09 18:57:54 ]
  
 
Cytat:
lepiej kupic niz szpachlowac itp bo to po czasie wyjdzie,


Choć nie wiem jak dobrze i dokładnie byś to zrobił to zawsze wychodzi.
 
 
Cytat:
2010-05-09 18:55:42, tgkone pisze:
za 70 masz u mnie oby 2 stan bdb mozesz przyjechac obadac ew wybrac ktora chcesz kolor nie jest twoj napewno i musial byś malowac. moim zdaniem lepiej kupic niz szpachlowac itp bo to po czasie wyjdzie, z kraka do mnie masz 80km szuka jakiegos kolegi co ma samochod z gazem i Cie maska ponad stówkę wyjdzie [ wiadomość edytowana przez: tgkone dnia 2010-05-09 18:57:54 ]



waha to nie problem bo tankuje sobie na fakturę, tylko problem jest, że z kraka muszę ją do rodzinnego miasta zawieść (180km) gdzie mam lakiernika w normalnych pieniądzach (w kraku facet mi powiedział 300zł za element). Jeśli nic nie znajdę a lakiernik znajdzie trochę więcej czasu dla mnie to zapewne wezmę tę maskę od ciebie ale to na priv się zgadamy
  
 
na 300 za malowanie to cena faktycznie zaporowa...
spoko jak cos to pisz
  
 
tak ot
gdzie lakieruja za 150-300 zeta?
to tam pojade.
wszedzie od 400-450 sie zaczyna psikanie.
  
 
zapraszam do Starachowic ;] normalnie jest 150-200zł, jest jeszcze taki chłopak co maluje za 80zł ( i robi to dobrze, znajomemu całe auto malował, jak ktoś mu kluczem porysował) ale do niego długo trzeba czekać, do tego oczywiście lakier w swoim zakresie... na malowanie zderzaka jestem umówiony na 100zł robota + lakier (jakieś 50zł tak bynajmniej mówił) normalnie 150zł bierze (sama robota), ale zobaczymy ile sobie policzy bo to znajomy znajomego a z tym różnie bywa...jak dla mnie malowanie powyżej 400zł mija się z celem lepiej szukać w kolorze wtedy...

za nadkole facet mi powiedział (u mnie w rodzinnym mieście) 400zł + moja repetyturka, w Krakowie (polecany na forum) 500zł + repetyturka ale ciężko z terminem, inny powiedział, że 350zł samo malowanie + musi zobaczyć jak to wygląda, więc pewnie też koło 500zł, na Hucie powiedzieli 700zł za repetyrurkę...

maska wyprostowana, blacharzowi zajęło to 30s, podszedł do auta, powiedział, żebym otworzył maskę po patrzył przez chwilę, szybki ruch ręką i maska prosta...btw za malowanie zderzaka (sama robota) zapłaciłem 50zł...


[ wiadomość edytowana przez: nyatto dnia 2010-05-17 11:45:32 ]