[Ogólne] Czy latwo zdjac zderzak przód w MK 7?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
thx z gory

[ wiadomość edytowana przez: thomas77 dnia 2011-03-11 23:32:39 ]
[ powód edycji: poprawa tytułu ]
  
 
od strony kol masz po 2 srubki na strone czyli 4 potrzebny krzyrzak, pozniej najlepei jz kanalu musisz odkrecic po 2 srubu z jedenj i 2 strony klucz chyba 13 nie pamietam , raptem to jest 10 minut jak masz kanal
 
 
klik
  
 
o ile bedziesz mial chlodne przewody do chlodnicy
jest fotorelacja w Poradach na stronie
  
 
Jeśli masz klimę to łatwo nie jest. Dostęp do nakrętek z lewej strony jest bardzo utrudniony. A jeśli nie masz klimy to wystarczy odwiedzić "porady". Tam wszystko jest. Pozdrawiam
  
 
dziekuje, escorcik nie ma A/C.
  
 
Cytat:
2006-07-07 10:37:14, jamilko pisze:
Jeśli masz klimę to łatwo nie jest. Dostęp do nakrętek z lewej strony jest bardzo utrudniony. A jeśli nie masz klimy to wystarczy odwiedzić "porady". Tam wszystko jest. Pozdrawiam



co jest trudnego jeżeli ma się klimę?
już miałem zmieniany zderzak przez blacharza po małej kolizji

proszę o pomoc
  
 
ciężki dostęp do śrub, albo kanał albo najazdy itp lub małe zwinne rączki ja wymieniałem bez kanału i się narobiłem, że ho ho
  
 
ja też musiałem się narobić ;/ rzeczywiście z klima jest ciężej, a na dodatek śruba mi się przekręcała ;/ i trzeba było ją piłować ;/
  
 
Cytat:
2011-03-12 10:39:17, COYOTE-25 pisze:
ja też musiałem się narobić ;/ rzeczywiście z klima jest ciężej, a na dodatek śruba mi się przekręcała ;/ i trzeba było ją piłować ;/



to nie pocieszyłeś mnie, w weekend dłubałem z sąsiadem przy oplu vectra i tam zdjęcie było banalne - myślałem że i w esim tak jest

sie tak zastanawiam, już miałem zmieniany zderzak, czy może w związku z tym będzie łatwiej?
  
 
chłopaki co w tym trudnego ja ściągam zderzak w mk7 z 5 min i to jest max i w takim samym czasie zakładam . 4 wkręty i 4 nakrętki
klucz 13 chyba i ogień mam essa z klimą i 2.0

aaa jak pierwszy raz to robisz to polecam halogeny ściągnąć i korzystać z tych otworów

  
 
Cytat:
2011-03-14 22:48:45, Diviz pisze:
chłopaki co w tym trudnego ja ściągam zderzak w mk7 z 5 min i to jest max i w takim samym czasie zakładam . 4 wkręty i 4 nakrętki klucz 13 chyba i ogień mam essa z klimą i 2.0 aaa jak pierwszy raz to robisz to polecam halogeny ściągnąć i korzystać z tych otworów



ale przy pomocy kanału, czy bez ...?
  
 
Cytat:
2011-03-14 22:48:45, Diviz pisze:
chłopaki co w tym trudnego ja ściągam zderzak w mk7 z 5 min i to jest max i w takim samym czasie zakładam . 4 wkręty i 4 nakrętki klucz 13 chyba i ogień mam essa z klimą i 2.0 aaa jak pierwszy raz to robisz to polecam halogeny ściągnąć i korzystać z tych otworów



właśnie po to żeby wymienić halogeny chce zdjąć zderzak, tak sobie wymyśliłem, że może być w ten sposób je łatwiej wymienić
  
 
ja mam z klimą i nie miałem problemów ze zdjęciem tego zderzaka ułatwieniem jest to, że diesel i popuszczone śruby a śruby te w nadkolach to mi się same wykręcały... założyłem trochę grubsze i póki co się trzymają jak dla mnie najgorszą bolączką przy zdejmowaniu zderzaka, jest zdjęcie osłony silnika... ktoś przykręcał ją takimi wkrętami jakie miał czyli każdy wkręt na inny klucz/śrubokręt...