[Ogólne]Postojówki przednie a przepisy drogowe

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam. Chciałbym zasięgnąć pewnej porady.
Niedawno udało mi się skołować za darmo 2 pozycje przednie od XR.
Tylko maja jeden mankament mianowicie nie posiadają szkła.
Planuje zdjąć szkła z kierunków wkleić je i dociąć do rozmiarów pozycji.
Ale czy po czymś takim nie będę miał problemów z przeglądem albo z policja??

[ wiadomość edytowana przez: thomas77 dnia 2011-02-12 18:34:12 ]
[ powód edycji: popraw tytułu- ]
  
 
na 99% kolego bedzie wszystko ok no chyba ze wlozysz tam czerwone zarowki to wtedy dowodzik poleci. ;D
  
 
Do tej pory w zwykłych lampach miałem niebieskie diodowe pozycje ale teraz na 100% będą diodowe ale białe.
Tak jak piszesz to by było za bezczelne
  
 
wydaje mi się żę policja aż tak dogłębnie nie sprawdza samochodu , żeby latać i patrzeć czy szkło od "postojówki" jest ok
  
 
Policjant to mniej ważny chyba ze on ma XR to wtedy może się kapnie .
Bardziej chodzi mi o diagnostę czy on się nie przyczepi mi do tego i podbije przegląd??
Bo oryginalne szkła są prawie gładkie w przeciwieństwie tych od kierunkowskazów
  
 
U diagnosty też nie powinno być problemu.
  
 
Dzięki za informacje. od poniedziałku zabieram się za przeróbki
  
 
mi wlasnie zabrali dowod za niebieskie postrojowki w xr3i. bardzioej sie rzucaja w oczy niz w zwyklych lampach bo sa po bokach.
  
 
mnie kiedys zatrzymała drogówka w miescie i niedosc ze przetrzepała mi całe auto to jeszcze wszystkie klosze od lamp przeleciała i sprawdzali czy oznaczenia spełniaja normy i pasuja do danej funkcji zarowki... na szczescie mialem wszystko ok
  
 
o to jacys uczeni.
  
 
Cytat:
2010-06-14 21:59:55, CKsrv pisze:
o to jacys uczeni.


Nie uczeni, tylko na flaszkę zbierali
  
 
to moze ja podczepie sie pod temat w swoim cabrio mam kierunki i obok lamp i w zderzaku (wstawilem zderzak z RS ) wszystkie 4 klosze są pomarańczowe. Zrobilem tak ze kierunkowskazy są w zderzaku a górne kierunki świecą jako postoje. Efekt jak dla mnie nawet fajny. Pytanie czy za takie coś nie beda problemy u policji bo o diagnoste to sie nie martwie
  
 
Kolego Kacperooo, ja w poprzednim esie miałem białe kierunki obok lamp i w nich wsadzone białe postojówki i pomarańczowe żarówki do kierunków (2 w 1), tak że świeciły i postojówki i kierunki i ani policja ani diagnosta się nie przyczepili a dodam że policja bardzo lubiła mój samochód