[jacow19855] Essi mkVI pomysl na kombi?? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wielki dzieki za podpowiedzi, tak jak mowilem zbieram na razie pomysly, funduszy na ten cel tez jeszcze troche dozbieram a prace nad Essem mysle ze zaczne dopiero na wiosne a przez zime postsaram sie skompletowac potrzebne czesci i jazda na warsztat. Tak jak juz bylo mowione na poczatek pojdzie polerka, gleba i fele. Co do felg to juz mam cos na oku, myslalem o 15" i oponie z niskim profilem no i felga obowiazkawo w bialym kolorze, co do zawieszenia to sie jeszcze zastanawiam, moze jakies porady?? (szczerze to myslałem o MTS spręzynki tyl i przód -40 mm) ale mile widzane inne propozycje napewno sie zastanowie .

A oto moje propozycje co do felg:
typ 1
typ 2
typ 3
typ 4
  
 
Mi najbardziej się podoba typ 4 .
Jakoś pasują do kombiaka.

Ale to tyko moje zadanie
  
 
Ja bym ci proponował takie felgi : Felgi RS

Mają szerokość 7 cali, czyli jakiś naciąg możesz uzyskać i mają mniejsze ET przez co są bardziej wysunięte niż te felgi typ4 Jak dobrze poszukasz to takie wyhaczysz gdzieś
  
 
Cytat:
Ja bym ci proponował takie felgi : Felgi RS


Polać mu,bo dobrze gada.
 
 
przy feldze 15" i niskoprofilowej oponie z gleba -40 dalej bedzie wygladal jak koza... uwierz mi cos na ten temat wiem...


[ wiadomość edytowana przez: srvrserver dnia 2010-10-14 20:40:35 ]
  
 
Cytat:
2010-10-14 20:39:54, srvrserver pisze:
przy feldze 15" i niskoprofilowej oponie z gleba -40 dalej bedzie wygladal jak koza... uwierz mi cos na ten temat wiem... [ wiadomość edytowana przez: srvrserver dnia 2010-10-14 20:40:35 ]



Czyli co proponujesz?
  
 
Co rozumiesz pod pojęciem niskoprofilowa opona ? Ja to bym proponował glebe chociaż -60
  
 
a co do zawieszenia to co polecacie i jaki klin mu dac? przod -60 tyl -40 w koncu to kombi
  
 
a jak chcesz oponki to mam, komplecik ładnych 15 lepiej -60 przód i tył. Migdał jakieś springi na zbyciu ma. A ja bym proponował wywalić relingi
  
 
Cytat:
2010-10-14 21:18:46, Pietrq_TSZ pisze:
a jak chcesz oponki to mam, komplecik ładnych 15 lepiej -60 przód i tył. Migdał jakieś springi na zbyciu ma. A ja bym proponował wywalić relingi



dzieki za propozycje ale to by bylo dopiero na wiosne ;P springi oczywiscie czemu nie ale i amorki tez by sie przydaly najlepiej gazowe, aktualnie mam zalozone zwykle gazówki
  
 
No to wal do Migdała, odnośnie zawiechy też go dopytaj bo on kilka setupów w kombi testował
  
 
Cytat:
2010-10-14 20:29:50, Pietrq_TSZ pisze:
Ja bym ci proponował takie felgi : Felgi RS Mają szerokość 7 cali, czyli jakiś naciąg możesz uzyskać i mają mniejsze ET przez co są bardziej wysunięte niż te felgi typ4 Jak dobrze poszukasz to takie wyhaczysz gdzieś



jaką oponą na 7 calach chesz naciąg - chyba 165 ? ale kto w kombi jeździ na 165 ? z drugiej strony - wiesz jak ciężko o taką ?

a co do felg to jakby co mam takowe na zbyciu - może nie w takim stanie ale przynajmniej w dobrej cenie
 
 
No jak chcesz mieć porządny naciąg to opona 165 ... Zresztą na oponie 165 wcale źle się nie jeździ ... W każdym razie nawet opona 195 będzie lepiej wyglądała na 7 calach niż na 6 czy 6,5. Takie moje zdanie
  
 
Cytat:
2010-10-14 21:36:55, michu07 pisze:
a co do felg to jakby co mam takowe na zbyciu - może nie w takim stanie ale przynajmniej w dobrej cenie



troche poszperalem i tez cos znalazlem nie wiem tylko czy aktualne
klik
klik
  
 
Trzeba zadzwonić i zapytać Bo te kółka w bieli są piękne Wiem bo miałem takie
  
 
Cytat:
2010-10-14 21:51:36, Pietrq_TSZ pisze:
Trzeba zadzwonić i zapytać Bo te kółka w bieli są piękne Wiem bo miałem takie



Bo jak dla mnie do czerni to tylko biel pasuje hehe
  
 
Cytat:
2010-10-14 21:46:52, jacow19855 pisze:
troche poszperalem i tez cos znalazlem nie wiem tylko czy aktualne klik klik



priv
 
 
Witam ponownie, dzis mialem mala przygode ze soim essem a dokladnie z wskazowka predkosciomierza sorry za jakosc:

link
  
 
No wlasnie tak zastanawialem sie co to moglo stac sie i przyszly mi do głowy dwie mozliwości

1) ukrecona linka predkosciomierza
2) uszkodzone gniazdko linki w predkościomierzu

szykuje sie wymiana pewnie ale przy okazji tego zmienie tarcze zegarów na białe i podswietlenie na niebieskie (myslalem o pomalowaniu seryjnych zarówek jasno niebieska farba, zda to egzamin?).Tarcze juz zamowione jak przyjda zabieram sie do roboty na razie smigam na wyczucie
  
 
wg mnie pomysł zmiany podświetlenia na niebieskie zupełnie nie trafiony, czerwony duuużo lepszy