Spot Barbórkowy w Rybniku 04.12.2010, godz. 15.00, "Ruda"

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jako że ostatni spot na Ziemi Rybnickiej miał miejsce półtora roku temu, to proponuję znów coś tu zorganizować Jeśli wypali to nie ukrywam że liczę na to, iż wpisze się on na listę spotów tradycyjnych
Wstępnie proponuję spotkać się na parkingu przed 'Rudą' (ewentualnie stary Lidl na Mikołowskiej) około 15.00 a potem... czekam na wszelkie propozycje (może wypad na golonko ) oraz chętnych, a na dobry początek:

1. Wuipe


pozdROWił


[ wiadomość edytowana przez: Wuipe dnia 2010-12-04 10:29:01 ]
  
 
ja jestem za może w końcu FEFK odwiedzi Rybnik
A i może sam rybnik się zmobilizuje
Myślę że przed rudą będzie ok przynajmniej łatwo trafić i będzie nas widać

Tak więc kontynuując

1. Wuipe
2. djczaczo
3. ...
  
 
Tak Wuipe masz rację.Dobry pomysł jestem za,a nawet przeciw .
Będę na bank.

1. Wuipe
2. djczaczo
3. jaro34
  
 
Nie obiecuje ale postaram się przybyć
Na ostatnim Rybnickim byłem
  
 
wiemy wiemy, pamiętamy
  
 
fajnie było by wpaść
raczej będę to znaczy nie wiem ale sie postaram
  
 
Hej ludzie zapisywać się.Co to za cisza. .Na ostatnim spocie w Rybniku było nas dość sporo,a teraz tylko tylu?.Nie może być!
  
 
Wpadłbym tylko zależy kiedy, w sobotę jestem w pracy od 10 do 24.
  
 
Postaram się jeszcze namówić Nikosia {żółty cabrio}, Cota {czerwony MK5} i Dafiego {czarne MK6/7}
Ale to już spotykamy się na 100% ???
  
 
Gadałem z jaro34 i jeśli nikt spoza Rybnika się nie zjawi, to robimy spot pieszy i spotykamy się na piwo .
Tak więc kolo21dg i rafalekpsychofans dajcie znać czy się zjawicie. Oczywiście chęć przybycia innych osób również mile widziana

P.S.
W razie zmiany na slot pieszy możemy przesunąć godzinę na jakąś 18.00 albo 19.00, jak tam komu pasuje.
  
 
Cytat:
2010-12-02 07:30:48, Wuipe pisze:
Gadałem z jaro34 i jeśli nikt spoza Rybnika się nie zjawi, to robimy spot pieszy i spotykamy się na piwo . Tak więc kolo21dg i rafalekpsychofans dajcie znać czy się zjawicie. Oczywiście chęć przybycia innych osób również mile widziana P.S. W razie zmiany na slot pieszy możemy przesunąć godzinę na jakąś 18.00 albo 19.00, jak tam komu pasuje.



Wuipe, advent jest i piwa się nie pije
  
 
Cytat:
2010-12-02 08:31:54, metis pisze:
Wuipe, advent jest i piwa się nie pije


chyba w Krakowie
ni ma takiej siły, co by na Ślunsku w Barbórka sie piwa nie napić
  
 
Ja Wuipe święto prowda piwa się cza napić i żoden pieron nie przeszkodzi nom w tym .A o której się spotykomy?
  
 
jak w formie spota samochodowego to o 15.00 na parkingu koło 'Rudy', a jeżeli w formie pieszej to koło 18.00-19.00 myślę, w miejscu bliżej nie ustalonym - jakieś propozycje?
  
 
Cytat:
2010-12-02 09:16:54, Wuipe pisze:
chyba w Krakowie ni ma takiej siły, co by na Ślunsku w Barbórka sie piwa nie napić



prawidłowo, formą utczenia święta w Krakowie będzie po maluszku
  
 
A kaj Ci pasuje.Jo sie dostosuja.Może na Rynku? Ciepnij propozycja.
  
 
mi to jest jedno, najlepiej co by wszyscy mieli po blisku
djczaczo wypowiedz się

w sumie po spocie zmechanizowanym można fury odstawić i też na piwo skoczyć
  
 
z nowin mam wszędzie blisko... może w gazdówce zresztą jak spot samochodowy to moża tam też jechać bo fury idzie zostawić na kampusie a i jedzenie tam mają niezłe
no i serwują bro "dla kierowców" bez % hehehe
a jak nas będzie więcej to można troszke sale poprzestawić
  
 
fajnie fajnie, ale rozważamy teraz kwestię spotkania przy piwe bez samochodów, jeśli nikt spoza Rybca się nie zjawi

Robert jo Cie widza! Bydziesz?



[ wiadomość edytowana przez: Wuipe dnia 2010-12-03 09:56:46 ]
  
 
Nie jestem w stanie obiecać. Wiesz że z chęcią bym wpadł ale co przyniesie przyroda ??

Tak więc póki co nie dopisuje się do listy.
Jak tylko coś mi się wyjaśni to dam znać.
Pozdrowił