[126] budujemy sobie coś żeby miał to ktoś - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Grrrrubo poszliście trochę szybciej ode mnie Ale jak Ś się z nim upora i pomaluje, to będzie już widać progres szybciej Szkoda, tylko, że nie beżowy... Gratulacje za samozaparcie
  
 
no robota mega wykonana

na klapę również miał bym smaka
  
 
ze ta informacja odnosnie klapy to aby wykorzystac znow forme?
jak tak to ja chetny na sztuke
  
 
Krauzer przecież wiesz kto będzie miał klapy bambino-laminat na sprzedaż w przeciągu kilku tygodni to co pytasz
  
 
Cytat:
2011-05-16 22:02:40, malyglod pisze:
na klapę również miał bym smaka


ale myślimy pewnie o różnych klapach

Bo PGR zawsze robi konkrement robotę

Try3ek jak by co pamiętaj byłem pierwszy i czekam na decyzję
  
 
Łukasz jest leniwy w pisaniu to ja troszkę napiszę
Maluch ma się bardzo dobrze, przeprowadziliśmy remont silnika teraz siedzi 700 z wałkiem 385..ponoć wolne a i tak mnie klepie
Tłoki i korby wyważone do 0,1g, mocno obrobiona głowica, szlif wału, nowe panewki, może jakiejś petardy nie ma ale puki co niezawodny. Nowe felgi w wiśniowym kolorze fajnie się prezentuje, teraz pora by zbudować moje

A tutaj kilka zdjęć z walki




  
 
troszkę za szybko
  
 
Nie moge wyłapac z filmu w co on tak przypakował ta prawa strona ...

Pomagasz w obudowie ?
  
 
Stało się z budą coś więcej ponad pogięte poszycie?
  
 
latający maluch
  
 
Nie jest mocno poturbowany, chyba ze w środku się rozlazło wszystko, przynajmniej widać że rajdówka
  
 
z pierwszych oględzin od spodu nie widać większych strat, zatrzymało się na klatce i troszkę ją naruszyło, ale będzie żyć. Plan jest taki by wyklepać do wigilijnego a jak się zrobi ciepło wymienić poszycie błotnika ewentualnie inne drzwi i wtedy malowanie, w piątek ruszają prace.