Deska od poldka w 125p

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
jak ktos by chcial przelozyc deske z poldka (starego- np borewicz), z kwadratowymi zegarami to sluze pomoca, zwlaszcza jesli chodzi o polaczenie kabli z licznika fiatowskiego do polonezowskiego, konieczne bedzie dociecie deski, wymiana czujnika poziomu paliwa w baku(fiatowski dziala na odwrot), i raczej ze skrzynia 4-biegowa jest to sporo ciezsze, chodzi tu o drazek zmiany biegow(trzeba go doginac aby wszedl w miejsce tam gdzie polonezowski), na zyczenie zrobie kilka fotek.
  
 
no ładnie, pomoc z deską w regionie już jest razy dwa
BTW - czemu nie widziałem twojej maszyny na spocie w Toruniu??
  
 
mozesz porobic fotki deski...dokladne mocowania, podlaczenia itp sprawy. Opisac wszystko dokladnie a my to umiescimy na stronie...jesli tylko masz ochote
  
 
powiedz mi jezeli jestes w stanie to przerobic
to zxa jakie pieniadze i w jakim czasie bo bylbym chetny do przerobienia, deske rozdzielcza z zegarami i osprzetem bym mogl miec za grosze,wiec jak to bedzie?????,podaj troche fotek
  
 
pasuje tez od argenty dr scott sobie taka zamontował...
  
 
sorki za przerwe w odpisywaniu, mialem troche problems z prawem(zabrali mi dowod za biale klosze z tylu-wlasnej produkcji), fotki juz sie robia tej deski, mam maly schemacik podlaczenie przewodow ze starej deski fiatowskiej na deska starego poldka, stary chetnie bym ci to przelozyl za darmo ale nie gdy jest zimno, jesli bym sie zabal od rana(ok. 10.00) to gdzies ok. 16 bys jezddzil z taka deska, swaja deske robilem zima w ciasnym nieoswietlonym garazu i nie polecam tego, ale czego sie nie robi dla samochodu, >>>jutro beda fotki<<<

fotka z mojego profilu, jutro wiecej



[ wiadomość edytowana przez: thunder dnia 2003-10-04 11:20:43 ]
  
 
jak w toruniu odbywal sie spot to ja siedzialem w tym czasie w szkole,
  
 
Cytat:
2003-09-21 18:07:10, Koniu pisze:
pasuje tez od argenty dr scott sobie taka zamontował...


Ten rajdowy look tych kabli...
  
 
ja u siebie też miałem taki okres, że jeździłem z kablami na wierzchu... skończyło się zwarciem i o mały włoś by mi się fura schajcowała...
  
 
Cytat:
2003-09-21 18:07:10, Koniu pisze:
pasuje tez od argenty dr scott sobie taka zamontował...



pasuje to chyba zbyt mocne slowo- dziury w miejscach nawiewow, zdemontowane korbki od szyb (domyslam sie ze wadzily o deske). Zeby z czystym sumieniem moc powiedziec, ze pasuje trzeba tam jescze wlozyc sporo pracy.
  
 
Pasowanie, pasowaniem - ale żeby chociaż wyglądała za czymś
Mnie się nie podoba.

Do Kanta najlepiej pasuje stara decha od klasyka z wbudowanymi okrągłymi zegarami z Łady 2103 zamiast termometru.
Takie moje zdanie
  
 

tu jest deska skonczona w innym fiacie. Wyglada to ladnie, ale rowniez nie w moim stylu.
Popieram Remiasa iz chyba najladniejsza deska w kancie to stara blaszana deska z zegaramy od Lady.

moze kiedys zabiorę sie za podobną deske
  
 
wczoraj mierzyłem deske od fiata 132 i od fiata 125
deska fiata 125 ma 132 cm
a 132 ma 128 cm dlugosci
sadze zeby podeszla od 132 do df ale nie wiem jak by to bylo z lewarkiem ,nie wiecie nic o tym????
ja jestem dalej chetny na montarz nowej deski ( innej) tylko po nowym roku bo musze zdobyc prawko i zrobic silnik do fiata noi dumam nad zalozeniem gazowni w nim.
  
 
ładnie w kancie wyglkada deska z C+
  
 
tak tak z c+ jest super-ale te koszty
ja mam narazie ze starego poldka ale jak sie trafi od c
+ to sobie zamontuje
  
 
wlasnie kiedys na allegro byla deska predkosciomierz i konsola na kanal skrzyni biegow od C+ cos za 350zł czy to duzo? ile cos takiego kosztuje na gieldzie?
  
 
powiedzcie mi czy duzo by bylo problemow z przelozeniem deski od fiata 132 do df???? jak to bedzie z elektryka,czy wylaczniki i kostki podejda??