Spot toruński - zdjęcia

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
no, ja już swoje spotowanie zakończyłem jakiś czas temu... niestety musiałem.
jednocześnie wrzucam fotki ze spotu.
troche ich jest i trochę zajmują.
ZDJĘCIA
  
 
no jak to ładnie wygląda 3 fiaty z klubu i wszystkie takie "bojowe".
czeczun znow ci wachy brakło ?
  
 
Koniu.. Niestety. tak to bywa jak się ma wskaźnik popsuty.
Chciałem wjechać na stację wcześniej, ale myslę sobie - dojadę do BP (zabrakło mi może z 500 metrów). No i tak dojechałem, że musiałem dylać z laczka... Skutkiem było to, że się pojawiłem na zlociku brudnym autem.. Ale co tam, następnym razem będzie czyściutki =)
  
 
Qrde, cwaniak - zmył się wcześniej żeby mnie wyprzedzic z fotkami
Moje bedą wieczorem, chyba nawet nie bede na serwer ładował tylko od razu pójdą na PTK . Ale jaki ładny pickup był, mówie wam
  
 
może wkońcu pora zeby F&F sobie organizowało spoty w regionie ?
  
 
łódź w składzie ja, moch, egon, thomas, stasiu i andrzey... robimy sobie zloty nader często... nawet po 3-4 razy w tygodniu tylko cyfrówki niemamy
  
 
TRANSFER!!!!!!!!!
  
 
no juz w domku i bardzo zadowolony po spociku)) moje fotki:








  
 
czeczun znów smażyłeś laczka...
nie żal ci tych półosiek
  
 
widzisz Koniu.. tak to jakoś dziwnie wyszło.. normalnie próbowałem ruszyć. "przysięgam" =)
  
 
chyba testowal ta bene co wlal... a moze to byla bena "agressor"
  
 
No kurka szkoda ze mnie nie bylo :-/ Ale byłem w Słomczynie Do Torunia nie mialem czym jechac... Tomek ten twoj kancik sie zmieniał od ostatniego naszego spotkania spojler przybył a ubyło bierznika
  
 
Cytat:
2003-09-21 21:42:28, Vyzn-R pisze:
No kurka szkoda ze mnie nie bylo :-/ Ale byłem w Słomczynie Do Torunia nie mialem czym jechac... Tomek ten twoj kancik sie zmieniał od ostatniego naszego spotkania spojler przybył a ubyło bierznika




Spotkales maszych ?
  
 
Ale śliczny ten czarny pick-up.
  
 
moje fotki są >> TUTAJ <<, wszystkich 47 jest
A tych Czeczuna nie moge od wczoraj zobaczyc