Piknik Motoryzacyjny PFT 20.09.2003r. w Rzeszowie.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich forumowiczów.Chciałem zaprosić wszystkich na drugi zlot Podkarpackiego Forum Tuningowego.
Tym razem jest już zalegalizowany z pozwoleniem do ochrony będzie policja karetka w razie wypadku i straż miejska. Odbędzie się on tak jak pisałem w temacie 20.09.2003R. w tym samym miejscu, co był ostatnio tj. pod mostem Zamkowym.
Impreza zaczyna się od 14.00. Chętnych do brania udziału, w sprawnościówce i szybkim oesie z lotna metą prosimy o zapisy w tym dniu od godz.11 do godz. 13. Po sprawnościówce i oesie z lotna metą będzie prezentacja samochodów. Po tym wszystkim w godzinach wieczornych będzie grill.

Mapa kjsów:



Dokładny plan zlotu :

Plan dnia pikniku moto.

11:00-13:00 zapisy na sprawnościówke (oplata 2 zł) rozdanie numerów startowych
13:00-13:30 jazdy próbne (2 osy po 1 przejeździe)
14:00-do Ok 16:00 zręcznościówka
16:30 podanie wyników (rozdanie nagród)
16:40-18:00 grill.


Od godziny 14:00 do planowanego zakończenia zręcznościówki o 16:00 na parking mają wstęp tylko pojazdy biorące udział w zawodach [zręcznościówka]
Parking dla oczekujących na start w zrecznościówce znajduje się zaraz przy hali sportowej.

Od 16:10 parking jest udostępniany dla wszystkich pojazdów biorących i nie biorących udziału w zrecznościówce. Na ten czas prosimy o zjawienie się wszelkich grup Tuningowych nie biorących udział w zawodach.


Podany plan może ulec zmianie!!!
Aktualne Informacje będę podawał jak tylko osie pojawią się na Forum Pft



[ wiadomość edytowana przez: CZUCZU dnia 2003-08-30 17:31:53 ]
  
 
ile tam kilosów jest z krakowa
  
 
230 klometrów.

Nie spodziewajcie sie cudów na ostanim był osporo niedoróbek ale jest legall !!!!!
Stopniowo będzie coraz lepiej plac spory .
Napewno będe i ja i barry i pół naszego klubu.
Zapraszam .
aha mam miejsce na swoim podwórku na około 30 namiotów takze moge sporo pomiescic
  
 
Z Krakowa do Rzeszowa jest 160 km a nie 230 . Tak wiec mala poprawka

P.S. Rzeszow to stolca Podkarpacia
  
 
...kurcze moze zdąrze ze 128;];]...a moze nie;]
  
 
No ja sie pisze na ta imprezke tylko musze szkonczyc pare poprawek, moze uda mi sie zwolac paru kumpli i jak bedzie trzeba to moge zwolac pare aut ze street racer's. Tylko mam jedno pytanie. Bedzie podzial na jakies klasy czy open ?
  
 
trochę źle wybrany termin /zbiega się z ME RC w Słomczynie/
  
 
Część ostanio organizowanego w Rzeszowie KJS-u odbyła sie na tym placu. Trasa była podobna jak nie identyczna. Zapraszam wszystkich do Rzeszowa. Ja będe na 100% jak sie coś do tej pory nie wydaży (tfuu).
  
 
Ja bede napewno! Poza tym porobimy zdjecia. Trzeba sie jakos umowic. Chlpaki z Rzeszowa
  
 
No i odpisuje właśnie .
Wiec mam ( miałem 350 mb ) Film z ostatniego spotkania.
Jak chcesz moge ci dac namiar na ludzi z Rzeszowa którzy posiadaja go w swojeje wideotece

Z aktualnosci to w sumie nic - coraz wiecej pisze że się pojawi i pozatym tyle !! !! !!

Jedyny problem to lekarz - szukaja chetnego.
No i zmieniły sie troche mapki kjsów - pozmieniali miejsca parkingowe na lepsze - policja kazała znaczy sie


  
 
Spoko...
20 to troche mi nie leży ale jak sie uporam wczesniej z ewnymi problemami na pewno zajade...
...może nawet siem posigam...hehe
  
 
jest jakis w ogole plan co gdzie i jak. moze jakies miejse umowimy, zeby sie wczesniej spotkac?
  
 
Hmmm i w sumie to nic nie wiem.
Jeden z organizatorów pojechał .... na wakacje a drugi zajety.
Daje bezpośredni link do tematu o zlocie :

http://forum.tuning.pl/viewtopic.php?t=43138&sid=5e3a4fb63ecd1493e58c2af00aaa2556

Nie mam kiedy aktualizowac bo niestety próbuje złozyc malucha na sobotę ( raczej nie dam rady przez hample )
  
 
Trzeba ustalic kto bedzie napewno. Zeby sie nie okazalo, ze z tego forum przyjedzie 2 osoby... Ktos robi jakas liste??? Przydaloby sie.
  
 
Ja przyjade na pewno, tylko jeszcze nie wiem czy wystartuje, bo musze cos w malcu poprawicz z zawieszeniem, mysle ze zdarze
  
 
No i jak tam jutro termin a tu cisza... Moze ma ktos jakis plan zeby sie spotkac i porobic pare fotek? Niech sie chetni odezwa, bo co sam przyjade???
  
 
Ja bede !!!!!!
barry tez
do zobaczenia jutro
  
 
Spoko ciesze sie ze sie w koncu spotkamy. Jest juz jakis plan na jutro??? Dajcie znac co, gdzie i jak. Bede z kumplem co ma fajnego maluszka. Im wiecej przyszczy tym lepiej. Pozdrawiam i do zobaczenia jutro!!!

Jak co s to moj malacz jest bialy RZ 306.. biale klosze.
  
 
Jade teraz na kanal wszystkie poprawki porobic i mam nadzieje ze zdarze. najwyzej nie wezme udzialu w sciaganiu ale przyjechac przyjade na pewno, jak nie zawodnik to jako kibic. Moj maluch jest srebrny metalic chyba nie musze wiecej dodawac
  
 
?Jak sie odrobine spoznisz to i tak wystartujesz
Nie bój nic.
A plan jest na stronie do któej podałem link ja jade o 12 wiec bede koło 12,40 szukajcie piueknej ospoilerowanej lanci !!