Jakie CB z zielonym podswietleniem??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Alan 121 , alan 109 ?? Co myslicie o nich?? Ogolnie ostatnio kupywalem do ciezarowek tti - w jednej 880 w innej 770 a jeszcze innej mam 550 i powiem szczerze,ze to 550 jest w sumie najprostsze i dziala fajnie ,ale to niebieskie podswietlenie ... Nie szukam radia powyzej 300zl. Jakie krotkie anteny stale polecacie?? (nie moge na dach wmontowac czegos dluzszego jak ok 1m)
  
 
Z krótkich anten to polecam Presidenta Missouri.
  
 
Jak na stałe to Sirio Titanium 1200
  
 
ja mam alana 109 + antene hustlera magnesówke tą najtańszą (za cały zestaw dałem 209zł w sklepie) i powiem Ci że jestem mega zadowolony. Na potrzeby przedstawiciela handlowego wystarcza w zupełności. muszę często ją zmieniać do różnych aut (specyfika pracy) i w każdym sprawuje się super naprawdę. A ten alan naprawde to dobre radio jest, lepsze niż ten ciut wyższy model, masz regulacje rf gain i squelcha tylko że jest takie dosyc mocno plastikowe Ale szczerze mogę polecić. Za tą kasę raczej nic lepszego nie kupisz.
  
 
Cytat:
2011-10-16 20:09:35, Seba pisze:
Alan 121 , alan 109 ?? Co myslicie o nich?? Ogolnie ostatnio kupywalem do ciezarowek tti - w jednej 880 w innej 770 a jeszcze innej mam 550 i powiem szczerze,ze to 550 jest w sumie najprostsze i dziala fajnie ,ale to niebieskie podswietlenie ... Nie szukam radia powyzej 300zl. Jakie krotkie anteny stale polecacie?? (nie moge na dach wmontowac czegos dluzszego jak ok 1m)



Seba każdy stroiciel Ci powie że ważniejsza od radia jest antena i to co jest pomiędzy nimi.Ja mam w ciężarówce radio no name,jakiś magnum ale antena president hawaii i działa zajeb...bez problemu 10 km ściąga...mi to wystarczy jeżdżę tylko po zachodzie i nie ma niespodzianek oczywiście dobre wystrojenie!..

-----------------
RS2000 light
była GSI 16V rally
Focus 1.8 tddi kombi
MK7 1.6 16V sprzedany
zbieram na EVO9 :)
  
 
Ja polecam zestawik moze nie tani ale bedziesz zadowolony w 100000 % Uniden 520 pro + megawatt 4000+ mikrofon 1818 = Zadowolenie krzykacza
  
 
Cytat:
2011-10-17 00:41:11, oskar79 pisze:
Ja polecam zestawik moze nie tani ale bedziesz zadowolony w 100000 % Uniden 520 pro + megawatt 4000+ mikrofon 1818 = Zadowolenie krzykacza


z tego co wiem uniden jest bez homologacji - takiego czegos nie chce
  
 
Witam. Ja mam w moim escorciku Alan 199 + antena antena Midland ML145. Działa rewelacyjnie.
Tu masz linka:
http://www.sklepkierowcy.pl/alan-199a-zestawy-z-antena/185-alan-199a-midland-ml145-163-cm.html
  
 
Ja mam Alana 121 i antene Ml sirio145.Sprawuje się nieźle.Radyjko kupiłem za 345 pln(jakieś 2 lata temu).Plusik radia to zmiana koloru podświetlenia wyświetlacza.
  
 
Cytat:
2011-10-16 21:30:17, lukirs pisze:
Seba każdy stroiciel Ci powie że ważniejsza od radia jest antena i to co jest pomiędzy nimi.Ja mam w ciężarówce radio no name,jakiś magnum ale antena president hawaii i działa zajeb...bez problemu 10 km ściąga...mi to wystarczy jeżdżę tylko po zachodzie i nie ma niespodzianek oczywiście dobre wystrojenie!..

Magnum mx wbrew temu jak wygląda i ile kosztuje jest dobrym radiem.
  
 
Ja mam złe wspomnienia z TTI 660, a obecnie mam jak to opisują na forach legalnego Unidena a mianowicie M-tech Legend II i do tego 80 cm Presidenta Missouri dla mnie super zestaw.
  
 
Sirio T3-27. Helikal o długości 60cm, zasięg podobny do długich batów.
  
 
Cytat:
2011-10-20 10:35:55, Miro pisze:
Sirio T3-27. Helikal o długości 60cm, zasięg podobny do długich batów.


Nie mialem takiej anteny jeszcze - jak z jej gibkoscia w porownaniu do zwyklych?? Nie peknie szybciej od jakiejs galezi czy innej przeszkody,bo ma to jezdzic na ciezarowce w dodatku wywrotce czyli wszelkie krzaki itd moze spotkac na drodze