Fiat 126 XJ650

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Myślę, że mogę się pochwalić kilkoma fajnymi fotami Fiata 126 z silnikiem z Yamahy XJ650 zbudowanego przez Marka Gątkowskiego i Edwarda Obarę. Zdjęcia pochodzą z prywatnego archiwum Pana Obary.













  
 
Relikt po grupie H-850, tylko Obara nie bardzo to ogarniał w odróżnieniu od Szwagierczaka.
  
 
Cytat:
Relikt po grupie H-850, tylko Obara nie bardzo to ogarniał w odróżnieniu od Szwagierczaka.



Że w tedy wogóle to dopuszczali
bez wstecznego, i w środku horror, jak to się kręciło 10 obr/min.
A fotki fajne, miło popatrzeć
Szwagierczaka piździk stoi kompletny w garażu i działa.
Jakieś dwa lata temu upalaliśmy tym w Bednarach.
A co z tym sie dzieje ?
  
 
Hehe, Gregorio, najfajniejsze jest to że te wynalazki musiały mieć wsteczny, chłopaki reversy od motorówek stosowali A 10 tyś obr. to to w serii miało, ten Obarowy do podobno do 13 zakręcał, ale najfajniejsze w tej klasie były te na motorach od Skarpety Z tego się dawało ponad 100 kucy wydusić i moment był przyzwoity więc zabawa była przednia, tylko w górach trzeba było w pampersach jeździć
  
 
Z.Szwagierczak opowiadał, że miały elekpstryczny wsteczny..
Tylko wiadomo czy miały ?
Ja pamiętam tylko z Kielc 1989 dwa takie wynalazki - Szwagra i czerwonego z Hondą 750 Krzyśka Skotarka z AK RZEMIEŚLNIK - w którym pogieły się zawory , po treningach.
  
 
Tak, kombinowali również z silnikami elektrycznymi, bo mialo to tylko ruszyć do tyłu przy BT i nic więcej, a Skotarka nawet mi nie wspominaj, ten pe... za kazdym razem jak dostal ode mnie wpier.... na górskich to mnie rozbierał bo myślał że chociaż w ten sposób wywalczy tytuł skoro się jeździć nie nauczył Natomiast Pani Skotarkowa a i owszem, bardzo zacna kobieta
  
 
Szwagier ma elektryczny wsteczny na rozruszniku. Pozatym ma to zupelnie inaczej rozwiązane niż na tych fotach. Oraz silnik z VFR.
  
 
Sorki za błąd, ale K.Skotarek - in ped......był w Warszawskim, a nie w AK Rzemieślniku.
Hm, teraz domyślam się dlaczego ped....
Najśmieszniejsze jest to że ten piżdźik skończył w kjs-ach ze zwykłym silnikiem 650 Na Sylwestrowym jak waliło śniegiem, to zatykali szmatami wloty w przednim pasie, bo zimno i śniegiem waliło do środka
Mruku masz jakieś fotki ?
  
 
Pytasz o te potfffory? Musze poszperać,ale za wiele to ich nie mam, natomiast moje zdjęcia po sieci krążą,nawet gdzie niedawno tutaj w avatarze widziałem