Mocowanie kubełków [126] - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
lord z jakiego materiału masz to wykonane ??? aluminium ???


forti powiedz mi ile płaciłeś za kątowniki aluminiowe bo u nas są cholernie drogie przerażone jeszcze jestem ceną
  
 
kupilem w praktikerze za 30 zl i starczylo na jedno siedzenie
  
 
Aluminium to napewno nie jest.Stal/gruba blacha grubosci ze 3-4 mm
  
 
forti czy możesz mi zmierzyć jakiego wymiaru jest ten kątownik ???
bo znalazłem tanio 9zł za metr kątownik 30mm x 30mm o ściankach grubości 3mm nie wiem mysle że taki styknie
jeszcze jedna sprawa czy kątownik opiera się o szyne i przeznia wiercone są dziury ???



[ wiadomość edytowana przez: lukaszc dnia 2003-10-16 20:02:27 ]

[ wiadomość edytowana przez: lukaszc dnia 2003-10-16 20:03:58 ]
  
 
to jest ten katownik lukaszc ja mam wyciete prowadnice i do podloki przykrecony katownik ten aluminiowy
  
 
spróbuje narazie zmoncić to żeby szyny zostały a jak nie to je powycinam
  
 
Witam!
Zabrałem się do montażu kubnełka i mam pytanie jakie dajecie sruby?? Normalne, czy jakieś wzmacniane??

Pozdrawiam
Seba
  
 
A ja mam pytanie...

Powiedzmy ze mam kubełek z mocowaniami do malca (tymi od bimarco) ... jak zabezpieczyć przed demontarzem przez miłośnika rzeczy cudzych??
  
 
Cytat:
2003-10-20 20:18:56, MCQUEEN pisze:
A ja mam pytanie...

Powiedzmy ze mam kubełek z mocowaniami do malca (tymi od bimarco) ... jak zabezpieczyć przed demontarzem przez miłośnika rzeczy cudzych??


Moich foteli sie nie da wyjac poniewaz blokuje je klatka...
  
 
Mam pytanko w moim malcu mam kubły na szynach które można przesuwac w tyl i w przód. mam problem bo uszy kubełka opierają mi o drzwi i trzeba nimi mocno trzaskać by je zamknąć a do tego kubełki się szybko przecierają. macie jakieś pomysły jak to zniwelować ????
  
 
chartkorowo ale mozna zrobić tak ja mam, patrz fotel pilota, był tam kiedys inny kubeł i poprzedni właściciel użył do tego gumówki i młodka, ale sie sprawdzało
  
 
widze,że u Ciebie uszka tak nie opierają jak u mnie a pomysł jak dla mnie zbyt chardkorowy
  
 
nie opierają sie bo teraz sa inne fotele, kiedyś były zdecydowanie wieksze, a czy hardkorowy, zależy jak to sie zrobi mozna to ładnie wykonać
  
 
ale ja mam te same kubly
  
 
to ja nie wiem jak je masz przymocowane bo u mnie pasuja bez problemu hmmm moze trzeba troszke inaczej mocowania przerobić
  
 
Ja też miałam Bimarco C w maluchu i mieścił się akurat pomiędzy drzwi a tunel.
bassman1986 może twój maluch jest trochę węższy?
  
 
a jakimi śrubami mocować kubeł i szyny? Chodzi mi o rozmiar, twardość i czy to ma być gwint standart czy drobny żeby wytrzymało. Może ktoś wie gdzie w Krakowie dostanę takie porządne śruby??
  
 
na 29listopada jadąć na warszawe , mijasz skrzyżowanie z dobrego pasterza jedziesz prosto i przed pizzerią po lewej stronie jest sklep ze śrubami wytrzymałościowymi , mają chyba szyld stanley
  
 
4 śruby M8 o standardowej wytrzymałości dawają spokojnie rade, wiec chyba nie ma zensu inwestować w jakieś wytrzymalsze, prędzej coś sie wyrwie z podłogi niż takie 4 śruby sie zerwą