Skonczyly mi sie nerwy

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
ostatnio mialem duze klopoty z silnikiem, z glowicy lecialo jak z rynny,postanowilem zwalczyc problem i oddalem samochod do porzadnego serwisu przy ul Narwickiej w Gdansku.Bede mial zrobiony remont glowicy,zawory bo poprzedni zaklad spieprzyl,walek rozrzadu nowy + obudowa,zrobiony zaplon, bez samochodu zostalem do wtoru,a wiec 5 dni bede jezdzil na dobrej woli mamy Nexią.Przewidywany koszt calego remontu to w najgorszym wypadku 550 zl, wierze ze moja Ladna jest tego warta.
  
 
A po co zakładać nowy temat?

Można było napisać w temacie "Moja łada sie buntuje!!!!"

Moderatorzy połączcie te tematy.

I tak samo proszę zróbcie z tematami o lewym powietrzy i klopotach z gaźnikiem.

Dzieki z góry, bo sie bajzel tu niezły robi i tracę dużo czasu na przeglądanie miliona wątków.

Panowie i jeszcze raz prośba - uzywajcie wyszukiwarki i w miare mozliwoasci nie zakładajcie nowych wątków.

Pozdrawiam.
  
 
Leszek, jeśli chodzi o tą wyszukiwarkę to ja do niej nic nie mam poza tym że działa wybitnie ch..
Jeśli chodzi o temat dotyczący lewego powietrza to wyszukiwałem w wyszukiwarce i nic nie znalazło a przeglądznie forum od początku istnienia doprowadzić mogłoby modemowców do bankructwa.

A poza tym wszystko możnaby właściwie napisać w temacie "Moja łada się buntuje!!!" (Ale zgadzam się że wypowiedź Franca raczej nic nowego nie wnosi oprócz tego że dowiedzieliśmy się że oddaje Ładną do naprawy, a to rzeczywiści nie wymagało zakładania nowego tematu)
  
 
Wiesz, chodzi mi o to, ze pisze, ze ma problemy i nagle new wątek - oddalem ladna do mechanika. Jakos tego nie czaje. To iech napise w tym watku o zepsutym aucie, ze jednak zaczelo go to wkurzac i zdecydowal sie powierzyc auto mechanikom. To jak ja bym napisal ze boli mnie noga i cośtam. Wy byscie powiedzieli, ze to moze byc woda, albo reumatyzm. A ja sie zdecydowałem pojsc do lekarza i z tej okazji zakładam nowy watek nie kontynnujac poprzedniego.

Generalnie mam dzisiaj dzien - "nie podchodź z kijem do mnie" i dlatego tak marudze!
  
 
Leszek, ja się z Tobą zgadzam w 100%.
Już uciekam bo można tu nieźle oberwać
  
 
wyluzujta chlopaki....
  
 
dobra,moglem napisac to w starym watku ale sila rozpedu napisalem nowy,przestancie sie wypowiadac na ten temat i prosze moda o przerzucenie tego watku do "Moja lada sie buntuje"
  
 
Nie no faktycznie - problem niezły... Ale żeś Franc namieszał... Uważaj, bo mogą Cię za to wywalić z Klubu
  
 
Bo to jest widzisz Franc tak:

* nie chce ci się zakładać do każdej pierdoły nowego wątku (to o mnie) -> jest źle,

* zakładasz dodatkowe wątki, które wg innych mogłyby być na upartego podwątkami (to o Tobie) -> jest źle

Ja bym się za bardzo tym nie przejmował -> ludziska mają za mało problemów chyba