Jaki silnik szukać

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam, szukam Auris od 2013 wzwyż i nie wiem jaki silnik wybrać. W grę wchodzi 1,6 1,2t lub hybryda. Trasy głównie po mieście do 15 km dziennie. na otomoto ogólnie cienko i drogo, trzeba szukać okazji.
czy 1,2 bierze nadmiernie olej, jakieś nagary przy tym bezpośrednim wtrysku, jak z rozrządem turbiną?
Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2018-03-05 19:23:52, tomi150 pisze:
Witam, szukam Auris od 2013 wzwyż i nie wiem jaki silnik wybrać. W grę wchodzi 1,6 1,2t lub hybryda. Trasy głównie po mieście do 15 km dziennie. na otomoto ogólnie cienko i drogo, trzeba szukać okazji. czy 1,2 bierze nadmiernie olej, jakieś nagary przy tym bezpośrednim wtrysku, jak z rozrządem turbiną? Pozdrawiam

jak Toyota to tylko Hybryda reszta to porazka.

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer
  
 
dzięki Bigelektron za szybka odpowiedz, a masz jakiś inny pomysł na kompakt w benzynie do miasta?
  
 
Cytat:
2018-03-06 05:57:48, tomi150 pisze:
dzięki Bigelektron za szybka odpowiedz, a masz jakiś inny pomysł na kompakt w benzynie do miasta?

Ja to ci moge polecic Forda Focusa .To jest najlepsze auto na swiecie za te pieniadze.
Chodzi o stosunek jakosci wyposazenia rocznika ergonomii prowadzenia uniwersalnosci i ceny oryginalnych czesci wlacznie.Ale w przypadku auta uzywanego wszystko zalezy jak zwykle od tego kto nim wczesniej jezdzil.
Toyote nalezy kupowac wylacznie nowa masz wtedy 3 lata gwarancji i pewnosc ze wszystko co padnie zostanie wymienione i naprawione bez zadnych problemow.Toyota uzywana ...jak zle trafisz
To ceny czesci oryginalnych potrafia powalic a na zamiennikach to dlugo nie pociagniesz i wkrotce osiagniesz jakosc Daewoo.


-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer

[ wiadomość edytowana przez: Bigelektron dnia 2018-03-12 07:38:13 ]